Új hozzászólás Aktív témák

  • repvez

    addikt

    Na ma voltam bennt T-nél és kézségesen kicserélték a sim kártyámat, megelőzve a 4g hiányából adódó bonyodalmakat , igy holnap már minden gond nélkül mehet a csere.
    Egyébként a rendelésnél is és most is érdeklődtek, hogy nem szeretnék e biztositást kötni a telefonra.
    Kötött már valaki rá vagy volt aki már igénybe vett ilyet.
    Megmondom öszintén az összes ilyen biztositás dolgot kidobott pénznek gondolok. És eddig nem igen gondolkoztam ilyenen és a gyakorlatban hogyan is müködik? A biztositás fejében ha kár keletkezik a készülékben akkor kicserélik vagy ujat adnak ingyen? Vagy az önrész fejébe csak, mert akkor fizetem a biztositást x ideig meg még önrész és lesz egy uj telom , igy kell ezt elképzelni?
    Ahogy számolom 1200ft a biztositás alapja, tehát ha egy évig fizetem az 24k az önrészt nem tudom miből számolják amenyniért én vettem vagy a listaára a vásárlás napján?Mert ha listaár akkor a 20% önrész az 20k . 2 évig elvileg garis tehát a lopáson kivül majdnem minden ingyen van. igy 2 év biztositás+önrész az 68k.Tehát ujra kifizetem a készüléket, hogy "ingyen "legyen egy telefonom ha ellopják vagy rosszul gondolom?

Új hozzászólás Aktív témák