Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pr3ciSioN

    aktív tag

    Tegnap jött vissza szervizből a telefonom.Kamera lilul , mikrofon nem működik , hangszóró halkabb lett. A kamerát kicserélték de azon kívül semmit.A mikrofon ugyan úgy nem működött ( még jó hogy nem indultam haza hanem bent az üzletbe kipróbáltuk ) , plusz olyan vastagon bekenték azzal a fehér ragasztóval , hogy volt olyan hely a tetején , hogy még ki is lógott belőle ( hézagból ahova a ragasztót kenték).Mondom megpróbálom óvatosan lecsippenteni erre kijött végig a ragasztó. Most várhatok megint másfél hetet hogy vajon sikerül-e megcsinálniuk vagy sem.Plusz elkezdett úgy melegedni mint még soha :Y Boltban gyorsan nekiálltam bekapcsolás után visszaköltözni, de nem tudtam a kezemben tartani a telefont mert annyira melegedett.Mikor oda adtam a csajnak még Ő is meglepődött. Plusz a tartalék telefon is tegnap adta meg magát miért is ne :U Bocs a kép minőségért de már csak a végső tartalék van ami egy Sony Ericsson txt pro :(((

    \HTC ONE M8 ----> Más nem is kell\ A Reszkessetek Betörők a gyerekek Die Hardja

Új hozzászólás Aktív témák