Új hozzászólás Aktív témák

  • enginev3.0

    félisten

    válasz Ritka90 #16292 üzenetére

    Jó nagy női kezek...

    Nos, nekem csak One-om volt a felsoroltak közül, de ez az első androidos telefonom amelyik még egyszer sem lassult be, volt már Sensation, One x, xperia ion, mind be tudott lassulni, a One még egyszer sem, meg sem fordult a fejében.
    Tegnap nyomkodtam kicsit az iphone 5-t, gyors, de mivel gyorsabb mint a miénk? Egy két dolognál ugyan úgy volt 1-2-3 másodperc várakozás mint droidon, ahol sok adatot kellett beolvasni, nos persze ez felhasználó függő, nálam van 2gb zene rajta, (pár száz mp3), de a zenealkalmazás is pöccre indul, nem kell várni hogy betöltsön
    Ha picit kényes vagy a minőségre -anyaghasználat- akkor csak apple vagy a HTC a 3 közül, mivel ezek vannak anyagból, a huawei csak gyerekjáték mellettük.
    Tehát marad az, hogy nem sebességre, és nem is igazán anyaghasználatra kell odafigyelni -kijelző fólia úgy sem árt egyikre se, és ha félted akkor egy tok is szükséges lesz- , hanem az alapján kell döntened hogy mi a fontos
    -Nagy kijelző -One
    -Talán tovább tartó szoftveres támogatás - apple
    -Jobb kamera - apple
    -Jobb hangzás - One
    -2 év garancia - One (apple csak 1!)
    -Kinézet - szubjektív, mind kettő gyönyörű telefon

    Ebben a kategóriában ne hardver alapján válassz, mind kettőt közel csúcs és bármire elegendő, hanem amelyik elsőre jobban megfog, ha a másikat választod úgy sem leszel megelégedve

    Természetesen csak szolgáltatói készülék, vagy speedshop és egyéb bolt ahol rendes garanciát kapsz, utolsó gsm boltokat akár el is felejtheted, hiába a 20-30ezer forinttal olcsóbb ár

    Szerk.: Egyébként ha van "helyed" és kényelmes a nagy telefon, akkor az én véleményem az hogy One, kényelmesebb netezni, olvasni, filmezni, facebookozni, a 4" az kicsi akár hogy is veszem, egyetlen előnye, hogy több ember kényelmesebben tudja kezelni

    [ Szerkesztve ]

    A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

Új hozzászólás Aktív témák