Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Caaabi

    senior tag

    válasz B-L-A-C-K #13818 üzenetére

    Mindig a legújabbat használtam, kb 10 napos a one, amit még el kell h mondjak, az az s4 random kijelző panel elrepedése belülről,külföldön is rengeteg forum foglalkozik a problemaval, sajnos nekem is egyik pillanatrol az asztalon hagyva egyszer csak reggelre belülről lett egy repedes,kijelző hasznalhatatlan mert full fekete kep es a repedes pedig latszik feny fele forditva,kihivtam a szervizest,aki 60 ezerert akarta cserelni,ekkor elküldtem es emailben irtam a samsungnak egy hivatalos panaszt, elvittek a keszuleket bevizsgalni, ram akarta fogni a szakerto a hibat, de tovabb leveleztem a samsunggal akik vegül méltányossági javitast ajanlottak fel, mivel rengeteg samsungom volt mar mysamsung termékeim közt most is kb 4 telefon van, szoval korrektek voltak, de ennek az atfutasi ideje 3 -4 het volt, es pozitiv velemennyel zartam le ezt magamban, de akkoris szomoru dolog h ez előfordulhatott. Mellesleg itt az oldalon is van már egy topic ami az s4 random kijelző repedéssel foglalkozik,mivel nem csak én jártam így.

Új hozzászólás Aktív témák