Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Kansas #9 üzenetére

    Én kevés szinkronos játékkal játszottam eddig.
    Crysis WH..nah az pl szvsz kurvajóvolt...meg talán a Silent hill...Witcher meg Mass Effect nálam kimaradt mert egyik sem tetszett..

    a Minőségről nem szóltam..nem azt mondtam hogy szuperek a szinkronok vagy ilyesmi..de szvsz igenis szükség van rájuk...mert nem mindenki angoltudása 70%os..

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • Konflikt

    addikt

    válasz Kansas #9 üzenetére

    Hogy a Veszprémi Egyetem '99-es tanévnyitóján a rektort idézzem(nagyjából persze, mégiscsak 10 éve volt):
    "40 évig vártuk, hogy Németország, Franciaország, Anglia és az USA megtanuljon magyarul... nem jött be!!!"

    Akkor mar a Gaal Zoltan volt? Ebben most nemvagyok biztos. De az idezet alapjan nagyon ugy nezki, az O stilusaba illik. Hatalmas ember, tanitott par eve menedzsmentet nekunk... hat finoman szolva is bevasalta rajtunk: )

    mod:

    hogy on is legyek: bizony rafer a nyelvtanulas a magyarokra. en soha nemhasznalok magyaritast, programokbol is az angolt, filmeket felirattal (sokszor eng-el). sok a pontatlan, tul szabad forditas, v neha pont az ellenkezoje a kotott szoszerinti, ami neha bizony nem tul magyaros. amit anno egyket magyaritasnal tapasztaltam regebben.
    egy gyongyszem: c&c generals: skirmish - csetepate. oke h szo szerint ezt jelenti, de ez annyira gagyi...

    [ Szerkesztve ]

    Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

Új hozzászólás Aktív témák