Új hozzászólás Aktív témák

  • peti85

    senior tag

    Tegnap sor került a második akkumulátor cserére (4 éves a telefon, minden este a saját gyorstöltőjére dugom). Erősen gondolkodtam, hogy váltani kéne talán most már egy másik telefonra, mert érezhetően akadozott mostanába. De mivel találtam nagyon jó áron eredeti akkumulátort (2700Ft + posta, Skyphone.hu), így úgy döntöttem kap még egy esélyt. Hamar megjött, pikk-pakk ki is cseréltem. És a telefon szárnyra kapott! Megint olyan flottul működik, mint korábban! Én sem értem és ha más mondja biztos nem hiszem el, hogy egy akkumulátor csere után megszűnik az akadozás. Biztos van magyarázata. Nem volt factory reset és hasonló (pedig az lett volna tervben).
    Így biztos nem cserélek mostanában, mert nekem minden igányemet kielégíti. Persze sokkal jobb kamerák vannak pl. a mai telefonokban (na nem mintha a kamu fix fókuszos, 2Mpx-es makró és egyéb kacatokat hiányolnám), de amennyit én fotózok, azt bőven kielégíti ez is.

    HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

Új hozzászólás Aktív témák