Új hozzászólás Aktív témák

  • dave0825

    őstag

    válasz dave0825 #13835 üzenetére

    Ezt a leírást is hiába olvasgattam eddig, mert a 2. pontban a kerneles link nem működik........ Gondolom ebben a hsz-ben is ugyanazt linkelte az illető, csak titkosítva van, és jelszót meg nem írt hozzá...Közben ugyanebben az xda-s topikban linkelték újra, ott már nem kér jelszót.
    Nem értem, itt aki rootolt, és hibátlan neki, az vagy nem akar segíteni, vagy nem tudja, hogy hogy csinálta... B131-ről pedig senki nem frissített 360-ra, majd 380-ra úgy, hogy rootolva volt, és visszarakta a gyári recovery-jét a 131-nek?? Mert az összefoglaló szerint csak azt lehet, ami rom rajt van. Máshogy dload mappából nem engedi, úgyhogy muszáj a gyári recovery-t visszaszereznem. Olyan fájlt sem találtam 131-hez, amit twrp-ből kell flashelni, amivel esetleg visszakerülne a gyári, csak dload-mappás telepítős fájlt találtam... Megpróbáltam beállításokból gyárira visszaállítani, természetesen nem engedi, mert belép a twrp-be. :F :W :W

    [ Szerkesztve ]

    Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

Új hozzászólás Aktív témák