Új hozzászólás Aktív témák

  • peanar

    senior tag

    válasz ronar #1302 üzenetére

    Szia.
    Én ez alapján, tettem fel a p9 fóliát a h8-ra és az oldalak hibátlanul illeszkednek https://www.myscreenprotector.com/?lng=3&view=manual
    A p9-nél más a négy sarok lekerekítése, nekem ott kezd feljönni. Az biztos, hogy nehéz lesz rá fóliát találni (remélem azért nem sokáig) az oldal lekerekítések/ívek miatt.
    A fentebb belinkelt (márka) jó minőségűnek tűnik és megfizethető áron kínálják. Ha majd lesz h8-hoz is és addig nem tálalok mást, én tuti benevezek egyre.

    (#1303) voros89
    Ez engem is érdekelne, én sem talaltam meg a beállítások között. A malyvacukor romból kihagytak egy-két hasznos opciót/beállítást, olyanokat amik a h6+ lollipop romjában benne volt (pl. az amiről most beszélünk, vagy az adatforgalom számláló indításának első napja, vagy a hátralévő adatforgalom megadása beállítást is nagyon hiányolom).
    Remélem ezeket és a még pár apróságot a következő frissítéssel orvosolják.

    (#1304) kasee
    OTG-t még nem próbáltam, de a gps nálam hibátlanul teszi a dolgát. Playen vannak különböző gps tesztelő (hány műholdat lát, milyen gyorsan navigál be) appok, érdemes lenne kipróbálnod.

Új hozzászólás Aktív témák