Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    nagyon jó írás... sok igazság van benne... az utóbbi években minimális pénzt költöttem pc-re... jól beforgattam a használt cuccok árát újabba és így tényleg éves szinten nem megy el sok rá :K legutóbbi néhány eset: pl. 2008 ősszel eladtam 13ért az agp-s gef7300gt-t, 26-ért vettem a 9600gt-t... most ősszel az athlon 3800+ x2-t passzoltam el és nem túl nagy ráfizetéssel lett a2 250 és még sorolhatnám... szerintem az elmúlt 2 évben zsebből max. 30-40ezret költöttem a gépre és kb. minden elmegy, ami számít :K

    nem vagyok egyáltalán konzolellenes... egyre inkább kacsingatok én is inkább a konzolok felé... az igazából a problémám, hogy nincs egyelőre tv-nk :( ha pedig tv-t szeretnék, akkor 100centi fölötti fullhd plazmában gondolkozok... ez pedig költséges móka...

    maradok egyelőre pc-nél, minimális összegeket ráfordítok időnként és ennyi... barátnőm is csomó mindent szeret pc-n, ami nincs konzolon: farmville, f.e.a.r., stb... meg mellé l4d2, ami van konzolon, de a bill+egér irányítást szereti...

    a jövő pedig, amit látok: ritkán költögetek majd a pc-re valamennyit, hogy minden menjen továbbra is, amit szeretnék, de ha összejön a tv, akkor egy konzol lesz a következő (csak nem tudok dönteni egyelőre a 3 közül...) :K a pc-t meg x időnként átlag szintre hozom... csak szeretnék mondjuk dia3-azni, az pedig nem lesz konzolra...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák