Új hozzászólás Aktív témák

  • makkmarce

    őstag

    válasz Busterftw #380 üzenetére

    a fejlesztésről volt szó, amihez én hozzászóltam, kizárólag az volt. Ki fenét érdekel, hogy a user mit tud bekapcsolni?
    Senkit se érdekel, hogy mi a többségnek éppen az RT, mivel az egy eljárás.

    "A kutyát nem érdekli, hogy 1985-ben már szekrényi gépekkel RT képet rendereltek 3 hétig."
    Nem az a kérdés, Busterftw mit gondol a 3d engine-ek világáról, hanem az, hogy mi a valóság. Az érvelésed kb annyi, mint egy laposföldesnek. Kinn állsz a mezőn, azt bemondod, hogy ez lapos, mert te azt látod. Hiába mondja neked a tanár, hogy az bizony nem az. Az, hogy neked mit jelent az RT nem releváns a HW és SW fejlesztés szempontjából.

    "A többségnek ez az RT."
    ja, azoknak akik először kb 10 éve láttak számítógépet, attól még a többi is létezett, és ahelyett, hogy tanulnál valamit, inkább osztod a butaságot tovább.

    "Szóval igen, az átlagnak elérhető RT addig nem létezett,"
    de létezett, az nvidia szerint is létezett, hisz pont a DOOM-ot hozta fel példaként.
    Az, hogy te 95 után születtél, és nem tudod mi történt az előtt, ráadásul kitalálod, hogy ami előtte volt, az nem is létezett, az nem az én szegénységi bizonyítványom. Az akkori DOOM fejlesztőit popsztárok szintjén ismerték, még a nem túl infósok is (persze a vasfüggönyön túl).

    "Szóval ha már értő olvasás, akkor le eshetett volna hogy játékokról/PC/konzolokról van szó"
    mert a doom nem pc-s játék? Ja ha nem az elmúlt 5 évben jelent meg, akkor az nem létezett? Itt osztottad az észt, hogy RT nem is volt, csak részegen ültek az nvidiánál, és kitalálták, hogy legyen most ez. Közben 1970-ig vissza lehet menni, hogy mit hogy terveztek már akkor software oldalról, és milyen igények léptek fel amit a hw fejlesztés orvosolt. Simán indulhatott volna a 3d egyből az RT-vel, csak a másik megoldás gyorsabb volt és népszerűbb.

    Segítek, erről a doomról van szó:
    https://www.youtube.com/watch?v=Q4GiCg_m8wA

    okoskodom, tehát vagyok

Új hozzászólás Aktív témák