Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz mildwood #16 üzenetére

    "Évente upgradelni a gépet meg arab sejk." Hogyne. Írj még ilyet kérlek. nekem egy 5 éves I5 proci 3.8 Ghz-n kihajt egy 950 GTX karit a kettő együtt újan sem több mint 100 ezer.
    barátomnak egy 6 éves 1156 i7 procija van hozzá 6 év alatt egyszer váltott GTX 460 ról egy 750 Ti karira , amivel a mai napig kompromisszumokkal, de FHD ben játszik.( Így is hozza az Xbox One szintjét)
    Fejfájást meg maximum az okozhat, hogy ha nem eredeti játékkal játszol.Nekem nincs semmi fejfájás meg probléma, azzal hogy Steamen ( Originen)megvesz ,installál, játszik... Írom ezt úgy, hogy a kezdetektől van Xbox1 és egy valag másik konzolom....
    Sztereotípiákból lehet kommentelni...

    Casoli ( #18): Akinek van pénze Xbox Live előfizetésre, annak van pénze eredeti oprendszerre is, főleg , hogy használtan is vehetsz hivatalosan a magyar törvények szerint. Csak itt a prohardveren találtam 8 ezerért is WIn 7 és 8 rendszereket, amiket aztán upgradelhetsz 10 re ingyen.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Casoli #35 üzenetére

    Az oprendszer nem kopik el,max elévül. Egy kulcsot kapsz amit aktiválsz. Simán idekeverhető, mivel szoftver.
    Aki új kulcsot vesz ugyan azt tölti le, mint az, aki használtat.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz mildwood #28 üzenetére

    Van egy halom fórum erről. miről is? Egy GTX 970 ma zsír játékélményt ad. Simán kitolja amit kell egy átlag játékosnak.egy jól megírt játéknál. Akinek ez nem elég ott van a 980 .
    Nálam semmi ilyen probléma nincs se 960 karival se 950 kártyával.
    Én nem vagyok olyan hú de nagy FPS huszár, de azon gondolkodsz, hogy konzolra váltasz ,de közben meg kritizálod a 960 vagy felsőbb PC karikat, hogy FPS lag stb. meg ultrán szaggat( ami merő hülyeség.).Én érzem csak itt az ellentmondást?
    Amúgy ugyan ez a probléma AMD kariknál , külön rovatokat találsz youtubon , hogy kell megoldani annál a játéknál az FPS lag problémát. Gondolom nem a kártyákkal van gond, hanem a szar optimalizáltsággal,mert ott ugye nincs physx.
    Ehhez jobb ha hozzászoksz, legyen akár konzolod , akár PC-d.
    Sok általános sztereotípiával jössz, amit innen onnan összeszedtél fórumokon. Gondolom ezzel magadat akarod meggyőzni, hogy érdemes váltanod konzolra. Szerintem meg érdemes beszerezni a PC mellé egy konzolt.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz zkas90 #46 üzenetére

    Hogyne lenne néha szívás, de ez legtöbbször nem a géped hibája, hanem a porté.. Ez így igaz, de ez nem általános. Ki lehet ragadni egy-egy negatív példát, Pl a Batman pont problémás port volt, cikkek jelentek meg róla például itt is, valamint eléggé példátlan volt, hogy egy A+ kategóriás játék forgalmazását, még a steam is felfüggesztette, majd a készítők is visszahívták a PC portot és újra kiadták.
    Sajnos a 2 GB vram tényleg kevés, de az fölötti igényű játéknál már a GPU lenne a szűk keresztmetszet a 750 TI nél. Egyébként a 950 szép kis előrelépés hozzá képest hasonlóan barátságos áron. Most olyan 28 környékén el lehet passzolni őket ( 750 TI)és 40 körül találtam már 950 karit, ami azért 40% gyorsulás.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák