Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz mildwood #16 üzenetére

    "Évente upgradelni a gépet meg arab sejk." Hogyne. Írj még ilyet kérlek. nekem egy 5 éves I5 proci 3.8 Ghz-n kihajt egy 950 GTX karit a kettő együtt újan sem több mint 100 ezer.
    barátomnak egy 6 éves 1156 i7 procija van hozzá 6 év alatt egyszer váltott GTX 460 ról egy 750 Ti karira , amivel a mai napig kompromisszumokkal, de FHD ben játszik.( Így is hozza az Xbox One szintjét)
    Fejfájást meg maximum az okozhat, hogy ha nem eredeti játékkal játszol.Nekem nincs semmi fejfájás meg probléma, azzal hogy Steamen ( Originen)megvesz ,installál, játszik... Írom ezt úgy, hogy a kezdetektől van Xbox1 és egy valag másik konzolom....
    Sztereotípiákból lehet kommentelni...

    Casoli ( #18): Akinek van pénze Xbox Live előfizetésre, annak van pénze eredeti oprendszerre is, főleg , hogy használtan is vehetsz hivatalosan a magyar törvények szerint. Csak itt a prohardveren találtam 8 ezerért is WIn 7 és 8 rendszereket, amiket aztán upgradelhetsz 10 re ingyen.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák