Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neovenator

    senior tag

    válasz Sirandrish #175 üzenetére

    Egyáltalán nem tartom magam távol szándékosan semmitől, sőt..nyitott vagyok mindenre. Ide a rozsdás bökőt hogy nyitottabb mint te, csak míg te azt próbálod bemagyarázni mindenkinek hogy a Diablo amúgy sz*r, addig is kipróbáltam azokat a játékokat amiket dicsért a nagyközönség.

    Jó lenne elolvasnod, amit írok, az imént említettem, hogy nekem úgy van kialakultan negatív képem a D3-ról, hogy megvásároltam és beletoltam 100 órát, neked meg úgy, hogy saját bevallásod szerint kevesebb, mint 2 órára felraktál egy PoE-t...évekkel ezelőtt...nesze neked nyitottság! :D

    Ilyen többek között a PoE a feleslegesen túlspilázott skillrendszerével, és ilyen a Grim Dawn 2, ami már éppen megütötte az ingerküszöbömet, mégse tudott a monitor elé ültetni..

    Egyrészt sajnálom, hogy nyitott emberként megrémültél egy nem zárt és csont-egyszerű skill rendszertől, amiben szabadon alakíthatod ki a karaktered felépítését...biztos ez a nyitottság ára, hogy szereted a zárt dolgokat... :D
    Másrészt a "nem tudott a monitor elé ültetni" "nem fogott meg" "valami hiányzott belőle" típusú kijelentések nem észérvek, de még csak nem is érvek, hanem pusztán nem kommunikált benyomások. Nem ártana végre ennyi idősen felszínre hozni ezeket és tudatosan kommunikálni róluk. :)

    Nem a többi játékot szidom, hanem pusztán a Diablo 3-at. Az első rész zseniális volt (életkori sajátosság, jókor talált be) és a másodikat is nagyon szeretem, pár ezer órám fekszik benne. Továbbá nincs semmi különösebb gond se a Titan Quest-tel, se a Grim Dawn-nal. :)

    Valamint nem szidom, csak konstatálom, hogy szar. Mert az. Mindig is az volt, de amíg a fanboyok elvakultsága (ami benned még e pillanatban is tombol) húzta előre valameddig a szekeret, addig képtelenség volt erről érdemben megnyilatkozni. A lelőtt második kiegészítő és a negyedik részre rágyúrás azonban még a számotokra is egyértelművé tehetné végre azt, ami nyilvánvaló....elhibázott epizódnak tekintik, elengedték, vége van...
    Ostobaság volt akár eddig is életben tartani, súlyos éveket veszítettek vele, amit nem valószínű, hogy be fognak tudni hozni - de ez már csak privát megfigyelés.

    Mi lenne ha elfogadnád hogy vannak olyanok akiknek nem az tetszik ami neked?
    Szerencsétlenségedre sokkal többen kedvelik a konkurenciát, mint az általad dédelgetett kis kedvencedet, de hidd el...ettől még lehet teljes életet élni! :K

    Erről már beszéltünk régebben, de egyrészt elfelejtetted, másrészt hiába lettél azóta öregebb, bölcsebb aligha. :)
    A személyes ízlés nem egyenlő az ízlés tárgyával. Azért mert te szeretsz valamit, attól az még lehet minőségtelen szar. Az ember (én is) sok olyan dologért rajong vagy kedvel olyan dolgokat gyerekkori nosztalgiából, szimpla hülyeségből vagy egyéb rigolyából, amik finoman se ütik meg a szintet, mégis szeretjük őket...nincs ezzel semmi gond, gyarló kis emberek vagyunk mindannyian, nem kell ettől félni. :) De! Azért, mert szeretjük ezen dolgokat, még nem kell azonosítanunk az egónk védelmét ezeknek a dologoknak a védelmével...ez gyerekes viselkedés.

    Szó sincs arról, hogy ne fogadnám el azokat, akiknek nem az tetszik, mint nekem...őszintén szólva mérhetetlenül nem is érdekel a dolog ezen része (engem a jelenség, a játékipar történetének folyása érdekelne, de ahhoz meg hülye vagy, mert nem látsz ki a fejedből a fanboyságtól és nem objektíven szemléled az eseményeket) felőlem azt szeretsz, amit csak akarsz, nekem totál okés.
    Csakhogy te kevered az embert az ember szeretetének tárgyával.
    A Diablo 3 egy fos, mindig az volt, és nem is változott túl sokat az előnyére. Szerencsére és túl későn, már hivatalosan is elismerték. Na és akkor mi van? Ennyi. Az, hogy te szereted, mélységesen nem érdekel, szeresd nyugodtan, én aztán nem ítélkezem feletted...de pont ezért teljesen felesleges személyes támadásként kezelni a kérdést. Csak egy játék. Aminél műfajában van jobb. Ennyi. ^_^
    Az meg, hogy nem érdekel a játékipar történelme, ami az orrunk előtt zajlik, sajnálatos, mert amúgy izgalmas téma lenne.

    Hagyd rá...nem érdeklik az észérvek, csak téged is meg akar téríteni hogy játsz PoE-t

    Egyrészt a "nem jön be" nem érv, pláne nem észérv, mert ész az nincs benne, csak szív, másrészt akarja a halál megtéríteni, van ott bőven elég játékos, nekem még sok is, nem vágyom plusz egy főre se.
    Megint összetéveszted a szemléletet az ízléssel.

    "The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

Új hozzászólás Aktív témák