Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Neovenator #161 üzenetére

    Egyáltalán nem tartom magam távol szándékosan semmitől, sőt..nyitott vagyok mindenre. Ide a rozsdás bökőt hogy nyitottabb mint te, csak míg te azt próbálod bemagyarázni mindenkinek hogy a Diablo amúgy sz*r, addig is kipróbáltam azokat a játékokat amiket dicsért a nagyközönség.
    Ilyen többek között a PoE a feleslegesen túlspilázott skillrendszerével, és ilyen a Grim Dawn 2, ami már éppen megütötte az ingerküszöbömet, mégse tudott a monitor elé ültetni..

    Ez a tinédzseres duma meg röhej. Én nem szidom a többi játékot, te igen. Én nem akarlak meggyőzni arról hogy az én véleményem az igaz, te igen! Én nem becsmérlem a konkurenciát, te igen!
    Akkor ki a tini?

    Mi lenne ha elfogadnád hogy vannak olyanok akiknek nem az tetszik ami neked?
    Szerencsétlenségedre sokkal többen kedvelik a konkurenciát, mint az általad dédelgetett kis kedvencedet, de hidd el...ettől még lehet teljes életet élni! :K

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák