Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CJ4567

    veterán

    válasz oriic #22 üzenetére

    Vagy akár két perc alatt, de ez már az extrém kategória. Meg már linkeltem :P

    No Sana No Life

  • FuRiONight

    őstag

    válasz oriic #22 üzenetére

    Ha megnézted a videót, látszik, ha nem elsőre vagy másodjára jatszik a játékkal. Tudja, mit hol keressen, hova kell menni. De mind1..

    Jhonny06: nem muszály egyben megvenni, epizodonként is megvásárolható igy nem "kidobott" pénz..

    [ Szerkesztve ]

  • ayo

    addikt

    válasz oriic #22 üzenetére

    harmatos egy játék azért mert a nagy többség egy akciójátékot vár? persze én is végig tudom vinni az összes fejezetet, berohanok megölöm és kifutok 10-20 save-ből... csak kár hogy a játék nem erről szól. ahogy írtam már többször is akinek ez 1-2 óra szórakozás, annak nem ezzel a résszel van baja, hanem az egész Hitman sorozattal.

    Jhonny06: igen összeadva tuti ki fog adni annyit mint egy más 20K AAA cím, viszont ha neked az nem tetszik hogy epizódikus mint mondjuk a Walking Dead vagy egyéb cucc, akkor meg vársz... ennyi :)

    [ Szerkesztve ]

    http://jateknaplo.blog.hu

  • gyugyo79

    addikt

    válasz oriic #22 üzenetére

    Szóval azt állítod, hogy 1- 1,5 óra alatt annyira meg lehet ismerni a pályát, hogy utána a maradék 20 percben így végigmenj rajta ami utána így elsőre sikerül is igen hihető.
    Ezzel a videóval és mellé a kijelentéseddel egy hatalmasat ferdítesz.
    Azt el tudom fogadni, hogy valaki 2 órát játszik / epizód de az 1-2 Opportunities mentén végig megy és pont nem fogja a linkelt 20 perces kört menni ...
    De magát a játékot is nem tudom miért vette meg mert azért a Hitman előző részei után azért nem tudom ki mit várt de azt szerintem, hogy akkora változáson esett át az egész, hogy ez miatt csalódni lehet az nem állítható.

    Persze a Steam Globális teljesítményeknél is látszik, hogy a játékot ott megvettek hány százalékát mi mennyire érdekelte eddig és, hogy csak a Sapienza Mastery Level 20 -t a 3.2% csinálta meg a Paris Mastery Level 20. -t meg 7.1.
    Tehát nem a nagyon sok órát játszók a többség

    (#23) CJ4567 Még egyszer leírom a 2 perceshez unlockolni a kezdő pozíciót a távcsöves fegyvert és azt a dobozt ahol volt és utána tudni, hogy ki hol lesz és mikor és merre tud menni azt kiismerni akár 1-2 óra alatt is képtelenség.

  • ayo

    addikt

    válasz oriic #28 üzenetére

    "Legyen még 3x-4x letolva az epizód, akkor is max 1-2 óra."

    de ezt hogy? egy főküldetéshez legalább ennyi idő kell, hogy rendesen tudj közlekedni... szóval szerintem neked se ez a zsánered, hanem inkább az akció... :)

    a másik, hogy két epizód közötti online kontent is eléggé tartalmas, de ez megint csak azoknak, akik imádnak lopakodni. én 32 óránál tartok és lassan meglesz a Training után a Paris is... lassan, és még az online plusz cuccokra rá se mentem.

    Valahogy azt érzem itt is, mint a Hitman Absolutionnél, amiben tény hogy voltak benne hibák, de ott is jobb volt sírdogálni, mint játszani vele. Azt is végig lehetett vinni pikk-pakk, de ott is a challenge volt, ami több 10 óra után is meg tudta lepni / rá tudta vezetni a játékost, hogy kicsit más szemszögből lássa az egészet (teljesen új helyszínek, szereplők, amiket alapból 1-2 végig játszás után nem is vesz észre a játékost stb.).

    A régi részek is arról szóltak, hogy elszöszölj több órát egy pályán, viszont most az új részben annyira tele rakták tartalommal, hogy szerintem jobb is, hogy így jött ki, mert ahogy feljebb is írtam, még én se toltam az új pályán rendesen, mivel annyi dolog van még a többiben és egyszerűen értelmetlen lenne pályákat váltani, amíg még az elsőt se ismerem eléggé... na ezért gondolom, hogy akinek ez 1-2 óra, az valami teljes más játékot keres

    http://jateknaplo.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák