Új hozzászólás Aktív témák

  • ayo

    addikt

    válasz oriic #28 üzenetére

    "Legyen még 3x-4x letolva az epizód, akkor is max 1-2 óra."

    de ezt hogy? egy főküldetéshez legalább ennyi idő kell, hogy rendesen tudj közlekedni... szóval szerintem neked se ez a zsánered, hanem inkább az akció... :)

    a másik, hogy két epizód közötti online kontent is eléggé tartalmas, de ez megint csak azoknak, akik imádnak lopakodni. én 32 óránál tartok és lassan meglesz a Training után a Paris is... lassan, és még az online plusz cuccokra rá se mentem.

    Valahogy azt érzem itt is, mint a Hitman Absolutionnél, amiben tény hogy voltak benne hibák, de ott is jobb volt sírdogálni, mint játszani vele. Azt is végig lehetett vinni pikk-pakk, de ott is a challenge volt, ami több 10 óra után is meg tudta lepni / rá tudta vezetni a játékost, hogy kicsit más szemszögből lássa az egészet (teljesen új helyszínek, szereplők, amiket alapból 1-2 végig játszás után nem is vesz észre a játékost stb.).

    A régi részek is arról szóltak, hogy elszöszölj több órát egy pályán, viszont most az új részben annyira tele rakták tartalommal, hogy szerintem jobb is, hogy így jött ki, mert ahogy feljebb is írtam, még én se toltam az új pályán rendesen, mivel annyi dolog van még a többiben és egyszerűen értelmetlen lenne pályákat váltani, amíg még az elsőt se ismerem eléggé... na ezért gondolom, hogy akinek ez 1-2 óra, az valami teljes más játékot keres

    http://jateknaplo.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák