Új hozzászólás Aktív témák

  • AKIspest

    tag

    Összegyűjtöttem a tudnivalókat az új eventre.

    1. Snowmobile: 20/20/20/20; szárny+fume+turbó (esetleg coin, wheelie, landing??).
    840m a 10k határ.
    700-720m körül le kell menni a víz aljára, innen kell kiugratni a dombra. Kulcsfontosságú a fejlett szárny és fume. Ha a turbó nem elég erős, akkor a coin talán jobb alternatíva.

    2. Formula: 20/20/20/20; tire+a.b.+coin.
    16.0mp a 10k határ.
    Hill Climb Cup 1.pályája: Bottom Gear. Ezen lehet gyakorolni.
    A dombtetők előtt fékezni, a féktávokat kell jól eltalálni, majd a hátsó kereket minél hamarabb letenni. Szerintem a 3. és az utolsó domb a kritikus/legnehezebb. Maxos alkatrészekkel a 3.domb után folyamatosan nyomható a gáz egészen az utolsó dombig.

    3. Superbike: 20/20/20 (esetleg 15-ig levihető, én Misihez hasonlóan 17est használok egyelőre)/20; tire+air controll+coin.
    8.0mp a 10k határ.
    Forrest Cup 3.pályája: Flying Log. Ezen lehet gyakorolni.
    A farönkig 3 vagy 4 flip kell, a farönk előtti (2.) fennsíknál épp csak érinteni kell a hátsó kerékkel a talajt, faszán el kell rugaszkodni, innen jön a 3.flip (ha brutál jól sikerül az elrugaszkodás, akkor dupla flip is csinálható. A pálya végéig legalább 6, de inkább 7 flip szükséges a 10mp alatti időhöz.

    4. Kamion: 20/20/20/1; szárny+a.b.+coin.
    8.0mp a 10k határ.
    A heti eventen hétfő délig gyakorolható a Cargo Express pályán!! Minden órában 06, 21, 36 és 51 perckor indul.
    Legalább 17/18 ajándékot benn kell tartani egy 11mp-es időhöz. Nekem az első emelkedőn már kipotyog ez a 2/3 ajándék, innen végig lehet pedig vinni kipotyogás nélkül.

    Összefoglalva az 1-es kivételével mind gyakorolható, de a 4.csak hétfő délig.

Új hozzászólás Aktív témák