Új hozzászólás Aktív témák

  • tzsolesz

    nagyúr

    válasz DigitXT #3592 üzenetére

    Sajnos nem. Helyreállt de frissítés nincs.....

    Más:

    Tagja vagyok a Hill Climb Racing 2 nemzetközi csoportjának 3 napja.
    Vannak érdekességek. Pl. rengeteg fura dolgot osztanak meg. Gold 1-es játékos 38K-t csinál a mostani eventen, és rengeteg ilyen van. Főleg 99%-ban oroszoknál.....
    Nagyon sok a csaló. Van olyan, hogy egy egész csapat csaló. Pl. a reddit a toborzásból kizárja az ilyen csapatokból érkező jelentkezőket. Most olvastam, hogy van egy másik lengyel csapat, akiknek tagjait kizárta a jelentkezésből. Asszem, zárt csoport, és ott lehet jelentkezni, ha valaki kiesett, és kell a helyére újabb csúcsgémer.
    Szidja mindenki a Fingersoftot de nagyon csúnyán, hogy eddig nem sokat tett ellene. Egész csapatok csalnak. Ez a bizonyos lengyel csapat 2-3 nap alatt profi lett, 40K-at dob mindenki, miközben eggyel korábban semmit nem tudtak produkálni, stb...

    Megint más: Ezt a képet a srác a kilóméterek miatt rakta fel. Hogy milyen kocka a csapattársa.....
    Nem egy rossz csapatban van 16-ik helyen vannak, de én egyből kiszúrtam az ellenfelét. Nah, erről maradtatok le megint. REDDIT. :DDD :DDD

    szerk: Egyébként az ottani visszaszámláló alapján, és a facebook posztjának keletkezésének időpontja alapján nagyjából ki lehet számítani hogy mennyire vagytok a nagyoktól időben elcsúszva..... Megnézem nektek mindjárt....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák