Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    Topikgazda

    válasz tzsolesz #3164 üzenetére

    Semmit nem éri meg! Én tegnap beletoltam 1000 gyémántot, hogy meglegyen a
    négyes szintű Thruster a Super Dieselen, de semmivel nem lettem vele jobb, sőt!
    Egyáltalán nem érezni, hogy jobban emelkedne, cserébe gyorsabban kifogy LOL:
    ha tudnám, hogy ez lesz, visszacsinálnám, és másra költeném a sok scrapet.:O

    Szerk: miután megkaptam, hogy nem fognak regisztrálni a nagyágyúk a sokadik
    fórumra, én tuti nem fogok ilyen követelményeket megfogalmazni. Sőt még azt is
    nézegetni, hogy ki, milyen szintű. Lesz.rom. Játék: nyomjuk, ha van kedvünk, ha
    meg elfogy, akkor vége... Az a jelentkező is, aki rám írt, egy másik csapatból jött
    volna át, mert ott valaki(k)nek elgurult a gyógyszere s hirtelen mindenki co-leader
    lett, másnapra meg ki lett baszva a fél csapat: remélem nálunk ilyen nem lesz.:D
    (Amúgy úgy tudom, hogy a co-leader csak kibaszni tud, de visszaengedni nem...
    Azt a leader tudja intézni (unban). Mindenesetre szomorú a közösség-rombolás.)

    Ui: amúgy ha leveszem 1-esre a felfüggesztést, akkor úgy elpattog, hogy TALÁN
    meg lehetne futni vele a 17-es időt (van előttem valaki a magyarok közt annyival).
    Csak mivel 10-ből kb. egyszer sikerül úgy végigmenni, inkább nem kockáztatom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák