Új hozzászólás Aktív témák

  • AKIspest

    tag

    Sziasztok! Köszi itt is a befogadást! Örülök, hogy sikerült ledolgoznunk a hátrányt az előző menetben, szép győzelem volt. Remek lesz a csapat, az már látszik!! ;-) A mostaninál nehogy elhasználjatok plusz jegyet! Simán vezetünk, a 3000p is meglesz. Ha ilyen ütemben haladunk, akkor lassan TOP10es ellenfelet fogunk kapni, ott majd szükség lesz ezen jegyekre. :-))

    Vki kérdezte lentebb: a 4.pályán 216m-nél nekem van egy módszerem arra, hogyan kapcsoljon be a turbó (nálam 5ös szinten van). Amikor 207m körül felveszitek az utolsó érmét, van ott egy kis hupli a pályán: itt nyomjatok egy féket egy pici pillanatra, majd full gáz! Ha minden igaz, pont akkor fog bekapcsolni a turbó, amikor a levegőben vagytok, és pont rálök a 217m körüli tetőre. Utána azért óvatosan induljatok vele, de ha elértétek a következő nagy emelkedő alját, akkor onnan mehet a padlógáz. Nekem ezzel a módszerrel mindig sikerül. Én a kerék és a turbó mellett a fume boostot teszem még rá, de csak nagyon ritkán aktiválódik, sajnos.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák