Új hozzászólás Aktív témák

  • volvoguy

    addikt

    sok mindent irtatok...összességében azt lehet mondani, hogy a Hell's highway a többség tetszését nem nyerte el..sokan csalódtatok benne. Éppen ezért nem is csoda a kevés eladott példányszám.

    A látványon igazán nem kell csodálkozni, minden fejlesztő - leszámítva az Epic-et - , aki Unreal 3 motort használ, összecsapja a grafikát...gondoljunk a Vegas-ra, az Airborne-ra...Mass Effect-ben is találunk kivetnivalót, nem beszélve a Turning Point-ról..pedig az Unreal motor sok lehetőséget rejt magában, lásd.:Gears of War 2, Mirror's Edge. Csak egyszerűen úgy fogják fel a fejlesztők, hogy ami már ne ma karakterhez tartozik, tehát a tereptárgyak és az objektumok jók lesznek úgy ahogy...kidolgozatlanul..ami nem igaz, mert egyszerűen ronda...

    Amugy én kipróbáltam ez első két részt...hát abban a németek folyamatosan változtatták a helyzetüket, bekerítettek bennünket, és mi pedig foylamatosan sérültünk...nem volt újragyógyulás...vagy akkor legalább lehetne benne felcser....iylen téren máig a Medal of Honor: Pacific Assault a király...

    A fedezékrendszerre nekem nem volt bajom, lévén eleddig még nem sok játékba került be..nem forrta ki magát igazán, de a Vegas megvalósítása az igazi....engem összességében nem zavart a cover-tps nézet..sőt, örültem, hogy a karaktert kivűlről is szemügyre veszem...

    tudjátok, az az igazság, hogy a II: VH-ban nem sok dolguk volt a katonáknak..mentek előre, kipucolták a falvakat, és ennyi..ez játékban valóban uncsi és monoton...és mivel itt nem egy S.A.S. ügynököt alakítunk, aki szabotálja a nácikat, hanem egy egységparancsnokot, így ezt kell elfogadnunk..ebből többet nem is lehetett volna kihozni, bár az is igaz, hogy ugyanezekbe a küdletésekbe a CoD pörgést hoz...

    A tankos küldik meg tök feleslegesek, a pályák pedig ezeknél tök rondán vannak kivitelezve...ami illuzióromboló...

    Midamellett sztem nem lerágott csont még a 2. vh - sok csatát újra elő lehet majd venni, és új nézőpontból lefilmezni....de akár készülhetnek oylan játékok, amiben nem katonát alakítunk, hanem kémet az Allied Assault-hoz hasonlóan...én azért még megvárom a következő, állítólag az Ardennek-ben játszodó részt

    Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

Új hozzászólás Aktív témák