Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt501

    nagyúr

    A sumsung bizony saját maga tette meg azt a lépést amivel a konkurenciának jót tett.
    Annyi biztos hogy én az utóbbi pár évben nagyot csalódtam a Samsungban, nem egy termékük minősége igen problémás, pl a Tv pók láb szerű lába fogta magát és eltört, aztán pár hónapra rá az antenna csatlakozó forrasztása engedte el a panelról, de nem csak hardveres, hanem szoftveres szinten is problémás a gyártó, mikor a skype alkalmazást kivették a készülékből elég problémás lépés volt, pláne azoknál a modelleknél is ahol volt kamera és mikrofon is a készülékben, de több olyan alkalmazás is van ami instabil, és a hibajavításuk reménytelen.
    De van samsung porszívó is ami megint csak problémás mert a teljesítmény szabályzója már rossz, gariztatnom pedig csak 5 hónapos a készülék.
    De van ismerős akinek 2 év után a samsung mosógépe adta meg magát, és olyan áron akarták javítani amiért bizony már nem érte meg, de a samsung háztartásii gép szerelője szerint a hűtőgépükkel is sok a gond, ő nem ajánlja nyugodt szívvel, mert az elektronika sokszor idő előtt megadja magát.
    Szóval én már búcsút intettem ennek a márkának, aki meg marad ennél a gyártónál annak szíve joga, de én nem vagyok a magam ellensége, majd mikor a szerelők is ajánlják a gyártó termékeit akkor elgondolkodom ezen újra, de addig kösz de nem.

    ''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

Új hozzászólás Aktív témák