Új hozzászólás Aktív témák

  • zsintai1987

    tag

    válasz Crytek #111 üzenetére

    Erre van egy tökéletes példám:
    Itt kelet EUban bermunkaskent kB 60orat dolgoztam a batman arkham knighton, óránkénti kB 12 000forintert és kaptam a munkára 5napot. Kepzelheted hogy a 1060 6gb meg rx 580 8gb és egy 7700k mellett (azóta az rx sokkal jobb lett a peccsek miatt de sokat szidtam akkor), mennyit aludhattam aban az 5 napban szerinted? (ez a 2arcos bankos "pálya" volt).
    Iszonyat pénz egy játék fejlesztése. 150milio dollárba került a bioshock infinity és bukás lett pedig ott odavolt hazudva minden, ma meg szinte minden igazi!
    Mikor még volt magyar crytech ott a Ryse című játék iszonyat jól nézett ki! Ott igazi fény volt, és nem "bele mapolva" a textúrába amit odahazudtak. Senki nem ismerte fel hogy a lightmap hozzád képest relatíve mozog ahogy mozogsz mint a valóságban.
    Erre a játékosok: hát ez ugyanaz bár a lámpát ha ki lövöd eltűnik a fény azthitték hogy az nem kerül számítási teljesítménybe... Az a baj minél több árnyék és fény van egy játékban annál jobban eszi a VGAt mert az árnyékot 3x annyi kiszamolni

    2vel fentebb említette a kolléga az MI-t. Nagyon jó dolog, de ha egy Mit elegedsz és mindent bekapcsolsz rajta akkor a játékos meghal mert olyan csapatdinamikat kapsz hogy gg-rekt-reszeltek. (far cry 5 effektus hogy az mi-n kikapcsoltak a " lefelé nézést mert pityuka 8evesen easy-parketta módban meghal és jujj lepontoz metacriticen)
    A codok pl ezért is használnak scriptet a kampányban és nem MIt. Ha ott MI lenne annyi katona szára szivatna a játékost.
    Nem várható el a fotelharcos pityutol hogy egy swatos taktikai érzékkel-forma1es rflexekkel rendelkezzen mert a jó MI ellen nemsok esélyünk van.

    3700x, ASUS 570prime, 2X16GbCorsair 3200 cl16 , ház:CM 500P fehér, Seasonic Focus+ 550W 80+ GOLD, rx 5700xt nitro+

Új hozzászólás Aktív témák