Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz viktorhu #17399 üzenetére

    igo régen tudta, csak ugye ott a tmc, dugóelkerülés nem működik, igonál az elején még alul mutattak kis félig átlátszó kockákban a megfelelő sávokat, később, talán már a pimonál kereszteződés esetén feldobott egy képet, ami nem az aktuális kereszteződés képe volt, hanem egy előre megrajzolt valami, és ott a sok sok sávból azokat mutatta elérhetőnek, amiket a továbbhaladáshoz lehetett használni:

    itt ez valamiért nem működik, sőt, a ráközelítés, és a jó/ rossz sávok színének elkülönítése is problémás.

    De amúgy még egy Mester utcai praktiker parkolóból is gondot okoz megmutatni, hogy akkor most a sorompó után merre van a valamerre, és a baj az végülis csak rosszul áll, nagy nehezen visszafordul a térkép, és akkor már jobb. 200 méter múlva a Gubacsi útra átevickélve sem egyszerű, mert nem mutatja, hogy 4 sávból nekem balról a harmadik lesz jó, az idióták, akik meg felfestették a nyilakat, nem a kereszteződéstől 100m-re tették, hogy előre lásd, hova visz a sáv, hanem az utolsó 25m-re, ami rendszerint késő, de ha ott áll 5 autó, azok a nyilakon állnak, szóval tökmindegy! :D Nyilván lehetne a kereszteződés is szerencsésebb, mert keresztbe villamos jön, de az is ferdén, jobbra a villamossín jobb oldalára vezet egy sáv, kettő előre, amiből én magamtól találjam ki, hogy csak a jobbos megy egyenesen a Gubacsira! :D Tábla kint volt, de nem néztem rá! :D Nyilván először jöttem onnan erre ki, most már tudom, de a navi nem arról szól, hogy direkt nem mutatunk mindent, tanulj egy kicsit... :D
    Persze logikával ki lehet következtetni, de akkor minek lámpa, záróvonal, zebra, mindenre jó a logika.. :D

    Egy normális sávinfó a maradék 5%-ot is hozzá tudná tenni a jelenlegi 95%-hoz, nekem különösebben más bajom nincs vele.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák