Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz danikollar #12 üzenetére

    Mondjuk az vicces, hogy 99%-ban PC-n és Mac-en készül a játék maga, mégis ezekre adják ki legkésőbb, ha egyáltalán..... Egyébként ezek a képek is simán származhatnak PC-ről, csak nem a PC-s kiadásból, hanem a WiP verzióból. ;)

    [ Szerkesztve ]

  • imibogyo

    veterán

    válasz kovsol #37 üzenetére

    Tiszta sor, de hol mondtam az ellenkezőjét? Evidencia és szó sem volt a fejlesztői szándékról a hsz.-emben. Sőt én is leírtam ezt, csak burkoltabban: "mégis ezekre adják ki legkésőbb, ha egyáltalán.....". Ebben benne van az is, hogy akár soha nem jön PC-s verzió. Szóval én nem értem a te nem értésedet.

    Egy szóval nem írtam sehol, hogy azért mert PC-n fejlesztik, akkor arra biztosan ki is adják majd, vagy hogy lenne a "min és mire" között egyértelmű összefüggés. Csak annyit mondtam burkoltan, hogy ha már egyszer ott a "működő" PC-s kódsor (amit még portolni sem kellene), akkor baromság lenne optimalizálás (és a textúrák nagyfelbontásúra cserélése és még ""pár"" egyéb művelet után) nem kiadni erre a platformra, főleg hogy az előző részek is elég szépen fogytak például Steam-en. De ez ugyebár semmit nem jelent, majd a kiadó eldönti, hogy mit akar.

    Én a 11-es és 12-es hsz-re reagáltam egyébként. Azokban van szó arról, hogy honnan származhat a kép (haxiboy), származhat-e egyáltalán PC-ről (danikollar). Ami egyébként igen lehetséges, elképzelhető (bár én nem tartom valószínűnek a fejlesztés ezen szakaszában már, főleg hogy a múltkori videó is PS3-on futott). De ettől még lehetséges, és amíg nem jön hivatalos infó róla úgy, mint a múltkor a PS3-as videónál, addig ez is egy eshetőség. Ugye általában futatthatod PC-n a készülő munkádat közvetlenül a motorból. Ergo jelenleg a fejlesztőknél van egy "PC-s" verzió. Mondjuk nekem csak Unreal Engine 3-al, CryEngine 3-al és Unity3D-vel van ismerettségem, ezeknél biztosan így működik a dolog. Először összerakod a játékod, majd utána fordítod át, amire szeretnéd. Nem tudom, hogy a RAGE milyen GUI-val és futtató eszközökkel rendelkezik, de kétlem, hogy minden egyes módosításkor és teszteléskor lefordítják az egész játékot, majd átrakják box-ra, és ps-re. Így ezek a képek PC-ről is szármázhatnak, még ha én valószínűtlennek is tartom. Csak erre akartam kilyukadni és szó sem volt másról. :K

Új hozzászólás Aktív témák