2019. szeptember 23., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Sanchez638

Sanchez638
(addikt)

Nem tom ki hogy van vele, de még mindig nem igazán hozták meg ezek a képek a kedvemet :(

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#2) kengyel válasza Sanchez638 (#1) üzenetére

kengyel
(nagyúr)

Nekem meg nagyon is, nagyon jól néz ki :)

kengyel

(#3) Lenry válasza Sanchez638 (#1) üzenetére

Lenry
(nagyúr)
LOGOUT blog

hát ha ezek in-game képek, akkor azért nem rossz...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4) BlackSoft

BlackSoft
(addikt)

Jó lesz ez, csak az anyukáját a rockstar games-nek, vennem kell egy ps3-at, mert nem várom meg a pc-s kiadást :W

---------> HardverGURU https://www.hardverguru.com/ <---------

(#5) pete_21 válasza Sanchez638 (#1) üzenetére

pete_21
(addikt)

A múltkori videó nagyon jó volt, nekem az hozta meg igazán. :) Ezek a képek valahogy tényleg nem a legjobbak, de a videónak nagyon jó hangulata volt.
Már csak a PC-s bejelentést várom, de félek, hogy arra még várhatok...

(#6) danikollar válasza Lenry (#3) üzenetére

danikollar
(őstag)

Ha tényleg in-game, akkor jól fog kinézni.

(#7) kengyel válasza pete_21 (#5) üzenetére

kengyel
(nagyúr)

Én is a PC bejelentésre várnék, de mikor ? Ez nagy game-lesz !

kengyel

(#8) Sanchez638 válasza pete_21 (#5) üzenetére

Sanchez638
(addikt)

Videó az tényleg jó lett, de hát ennyi kép csak a karakterekről :N

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#9) Mans20 válasza Sanchez638 (#1) üzenetére

Mans20
(addikt)

A negyedik rész után már engem se hat meg,főleg avval a három majommal.

(#10) laleh

laleh
(addikt)

Várós, jó sok game lesz őszre.

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Apple garainciális ügyintézés törött , ázott is!

(#11) haxiboy

haxiboy
(addikt)

A képek valószínüleg a PC verzióból vannak, már a 4 is belassult a 360-on hát még ez XD

Csatlakozz az EVE Online közösséghez : http://bit.ly/JoinEVEOnline

(#12) danikollar válasza haxiboy (#11) üzenetére

danikollar
(őstag)

Ugyan milyen pc verzióból? :W

(#13) Peterson_ válasza Mans20 (#9) üzenetére

Peterson_
(addikt)

Én nagyon várom az új részt, de én is szkeptikus vagyok a harom szereplős felállás miatt, főleg ha ki sem lehet kerülni.
Majd meglátjuk:K

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#14) imibogyo válasza danikollar (#12) üzenetére

imibogyo
(addikt)

Mondjuk az vicces, hogy 99%-ban PC-n és Mac-en készül a játék maga, mégis ezekre adják ki legkésőbb, ha egyáltalán..... Egyébként ezek a képek is simán származhatnak PC-ről, csak nem a PC-s kiadásból, hanem a WiP verzióból. ;)

[ Szerkesztve ]

ELADÓ: Fémeszterga (60k - olyan 60-80%-os készültségben). Anet A6 3d nyomtató upgrade cuccokkal (e3d v6 + Titan - 40k).

(#15) Mans20 válasza Peterson_ (#13) üzenetére

Mans20
(addikt)

Annyi eszük nem volt hogy karakterszerkesztőt rakjanak bele.

(#16) LW válasza Mans20 (#15) üzenetére

LW
(őstag)

Ez GTA, nem Sims.

(#17) kungzi

kungzi
(veterán)

pc-re szerintetek directx 11 lesz?

(#18) gianni85 válasza kungzi (#17) üzenetére

gianni85
(veterán)

Én inkább így kérdezném: pc-re szerintetek lesz?

Egyébként ez az a játék, ami, ha csak PC-re jönne ki akkor befektetnék egy gépbe mely hellyel-közzel szép grafikával futtatja

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetéseim: https://tinyurl.com/y5w4asuc

(#19) kengyel válasza gianni85 (#18) üzenetére

kengyel
(nagyúr)

Remélem nem hagyják "cserben" a pc.-et :F

kengyel

(#20) BlackSoft válasza gianni85 (#18) üzenetére

BlackSoft
(addikt)

Hogy ne lenne. GTA III óta mindig előbb konzolra adják ki, aztán meg normális minőséggel pc-re is. Főleg ez egy olyan játék, ami PC-n élvezhetőbb a legjobban már az alap felépítése miatt is...

(#21) elistvan válasza gianni85 (#18) üzenetére

elistvan
(senior tag)

Megjelenés után vagy egy fél évvel szerintem.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#22) gianni85 válasza BlackSoft (#20) üzenetére

gianni85
(veterán)

Utóbbi pár évben sok minden változott. Nem akarok vészjósló lenni, de a Rockstar szerintem inkább egy fizetős DLC-re fordítja az erőforrásait, mint egy PC-portra. Én egyébként GTA3 óta nem éreztem soha, hogy PC-n élvezetesebb lenne játszani.

(#23) mrhitoshi válasza Lenry (#3) üzenetére

mrhitoshi
(veterán)

Nem tudom min futott a Grafikus motor, de hogy Élsimítás nincs, az biztos.

[ Szerkesztve ]

Platformok: PS4~PC~W10

(#24) Bloksma

Bloksma
(aktív tag)

Szinte biztosra vehető, hogy lesz PC-re. Inkább az a nagyobb kérdés, hogy milyen vas kell majd alá.

(#25) afterburner_ válasza Bloksma (#24) üzenetére

afterburner_
(őstag)

muszáj kiadniuk különben éhen halnak a hardver gyártók :D meg szerintem akkorra tervezem a kövi fejlesztést :)

gianni85: nem tudom de nekem az autoaim valahogy nem jött be konzolon, pont emiatt vettem meg az xbox360-at, aztán mikor kijött pc-re adtam is el a konzolt :)

[ Szerkesztve ]

Digimax 2850 mah ipari AA tölthető akku * CISS-es nyomtatók * Minőségi tinták * Canon nyomtatófejek * Patronok, akár régi kellékanyag beszámítással * >>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<< Ip7250 Mg5450 patronok cli 551, pgi550

(#26) Gergosz2 válasza Bloksma (#24) üzenetére

Gergosz2
(veterán)

lehet naiv vagyok de szerintem nem kell majd atomerőmű alá. Eszméletlen nagyot lestem , hogy milyen szépen futott a Max Payne 3 és alapból maxra lőtte be magát ~ 3 éves konfigomra.

Szerk:
PC verzió meg 100% hogy lesz, de legkorábban szerintem tavasz felé.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I ♥ Panic Restaurant by Taito

(#27) kengyel válasza Bloksma (#24) üzenetére

kengyel
(nagyúr)

Már a 4. része is elég "éhes" volt, akkor erre a részre tehetünk pluszokat nyugodtan. Mondjuk ha jól lesz optimizálva, akkor lehet nem kell nagy vas.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#28) Nexuiz válasza Bloksma (#24) üzenetére

Nexuiz
(tag)

Erős, :D persze szerintem. Képek meg elég jók. :C

[ Szerkesztve ]

Nem én voltam!

(#29) ledgeri válasza LW (#16) üzenetére

ledgeri
(veterán)

Miért pont Sims-es lehet a karakterszerkesztés vágya??? A Skyrim durrantott e téren...

PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! Keresek Sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest)

(#30) BlackSoft válasza gianni85 (#22) üzenetére

BlackSoft
(addikt)

Ez a pc vs konzol kinek mi. Tehát felesleges vitatni. Részemről 60FPS alatt "dobd ki az ablakon" téma van, ugyan úgy az is, amikor a GTA IV-et először láttam PS3 alatt futni laggolva 0 élsímítással olyan csúnya textúrákkal, hogy "ilyet én is tudok csinálni" mondattal látni sem akartam többet. Tehát egy konzol 90ezerért pont olyan minőséggel viszi a játékokat, mint egy pc 90ezerért...sehogy...

De ez az én véleményem, sokan vannak ez mellet, és sokaknak pedig megfelel a konzol. :)

Biztosan jönni fog pc-re is, hiszen sosem jelentik be előre, és legutóbb, mikor kérdezték a feljesztőket a pc-ről, akkor nagyon csúnyán elterelték a témát, tehát sem megcáfoni, sem megerősíteni nem kívánták, ami szintén arra utal, hogy még nem szeretnék bejelenteni a pc portot.

Ami logikus is...Ha csak konzolra lesz, akkor azt mondanák, "nem lesz pc-re", hiszen akkor többet eladnak belőle, mivel több tízezren megvennék, akik inkább így megvárják a pc-s verziót.

(#31) ViiiiktorOC

ViiiiktorOC
(senior tag)

Szèp! Nagyon tetszik eddig. :)

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#32) Jason19 válasza Sanchez638 (#1) üzenetére

Jason19
(senior tag)

A SA szerintem nagyon jó volt, ahhoz képest a negyedik rész (meg nem csak ahhoz képest, hanem úgy általánosságban) egy gyenge-közepes.. Na meg az optimalizálatlansága is :U Az ötödik rész jobbnak ígérkezik, színesebb, változatosabb lesz, meg remélhetőleg pc-re optimalizálják is majd :((( Bár még bármi lehet, előzetesek alapján a 4. rész is jónak ígérkezett, aztán nagy csalódás lett..

(#33) gianni85 válasza BlackSoft (#30) üzenetére

gianni85
(veterán)

Pont most vettem újra egy kis kihagyás után x360at. 30-35ért már találsz szép állapotú használt gépeket. Az azért már olyan ár aminél elfogadom a kompromisszumokat a grafika terén.

(#34) BlackSoft válasza gianni85 (#33) üzenetére

BlackSoft
(addikt)

Igen 30ezerért már lehet venni, és olyan is lesz a minőség, de azért újonnan 90-100-ért nem hiszem hogy megéri. És azért szerintem aki konzol fan az is bevallhatja, hogy fényévekkel jobb egy félmilliós pc mint egy ps3/xbox360 :DDD

Na de majd jön az XBOX ONE és a PS4. Arra ha minden igaz én mint nagyon kemény PC-s azt mondom, hogy van értelme, ha tényleg úgy néznek majd ki a játékok, mint ahogyan azt mondják. Ez persze megint azoknak lesz jó, akik olcsón szeretnének játszani, de azért elvileg 120%-al szebb és lagmentesebb lesz a játékok futattása PS4-en, amire már lehet mondani, hogy simán élvezhető :)

(#35) gianni85 válasza BlackSoft (#34) üzenetére

gianni85
(veterán)

Szerencsére nekem az x360 is élvezhető és addig az is marad, amíg a multiplatform címek kijönnek még rá.

(#36) FZsolt15

FZsolt15
(aktív tag)

A 6. képen nagyon jól néz ki a verda :C

(#37) kovsol válasza imibogyo (#14) üzenetére

kovsol
(félisten)

Az hogy min és hogy mire fejlesztenek valamit nagyon más dolog. Nem értem az összefüggést.

PS4 -re remélem kiadják majd :)

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you - facebook.com/KovsolPhoto

(#38) Jhonny06 válasza Gergosz2 (#26) üzenetére

Jhonny06
(addikt)

Nem hinném, hogy a két játék összehasonlítható lenne ilyen téren. A Max Payne 3 azért mégiscsak egy zárt környezet, ahol haladsz előre és töltögeti szép lassan a részeket, a GTA-ban ezzel szemben pedig egyszerre kell egy baromi nagy térképet megjeleníteni.

Ha a konzol verzió megjelenéséig nem lesz hivatalosan megerősítve a PC verzió, akkor én kölcsönkérem haveromtól és végigtolom. Bármennyire is ragaszkodok a PC-hez, sajnos túl jónak néz ki ahhoz, hogy várjak.

[ Szerkesztve ]

Niche parfümök szórófejes üvegben, különbözo kiszerelésekben! Tom Ford, Creed, stb. https://bit.ly/2Tz8UbE

(#39) blackydan

blackydan
(senior tag)

Nincs mese konzolt kell vennem :P

(#40) Mexildos

Mexildos
(aktív tag)

Ha van eszük akkor PC port karácsonyra lesz kint. Így lenne értelme. És tuti nagyot is szólna!

(#41) Mans20 válasza Mexildos (#40) üzenetére

Mans20
(addikt)

Jövő karácsonyra biztos.

(#42) negyven2 válasza Jhonny06 (#38) üzenetére

negyven2
(addikt)

Nem fogjak bejelenteni ez 108%. Talan majd kb. egy 3-4 honapal a konzolos megjelenes utan. IV-nel is igy volt.

A masik, meg az, hogy igazabol a terkep merete az lenyegtelen. "Barmekorra" lehet, mert ugyis mindig csak egy adott reszet hasznalja majd. Es ott is valoszinuleg a takarasban levo jarmuveket, embereket nem fogja addig lemodelezni, mig el nem ersz egy aktualis pontra. Persze, ha interakciba lepsz valamivel az tovabb megmarad majd.

(#43) kovsol válasza Mexildos (#40) üzenetére

kovsol
(félisten)

Karácsonyra a két új konzolra jön inkább majd ki akkor az nagyobbat fog szólni szerintem :)

May the Force be with you - facebook.com/KovsolPhoto

(#44) kpal

kpal
(veterán)

Atom Zsilett ! :DD De volna volna nem csak konzol port lenne hanem normálisan optimalizálnák .

(#45) danikollar

danikollar
(őstag)

Szerintem a pc-s verzió csak jövőre jön majd.

(#46) imibogyo válasza kovsol (#37) üzenetére

imibogyo
(addikt)

Tiszta sor, de hol mondtam az ellenkezőjét? Evidencia és szó sem volt a fejlesztői szándékról a hsz.-emben. Sőt én is leírtam ezt, csak burkoltabban: "mégis ezekre adják ki legkésőbb, ha egyáltalán.....". Ebben benne van az is, hogy akár soha nem jön PC-s verzió. Szóval én nem értem a te nem értésedet.

Egy szóval nem írtam sehol, hogy azért mert PC-n fejlesztik, akkor arra biztosan ki is adják majd, vagy hogy lenne a "min és mire" között egyértelmű összefüggés. Csak annyit mondtam burkoltan, hogy ha már egyszer ott a "működő" PC-s kódsor (amit még portolni sem kellene), akkor baromság lenne optimalizálás (és a textúrák nagyfelbontásúra cserélése és még ""pár"" egyéb művelet után) nem kiadni erre a platformra, főleg hogy az előző részek is elég szépen fogytak például Steam-en. De ez ugyebár semmit nem jelent, majd a kiadó eldönti, hogy mit akar.

Én a 11-es és 12-es hsz-re reagáltam egyébként. Azokban van szó arról, hogy honnan származhat a kép (haxiboy), származhat-e egyáltalán PC-ről (danikollar). Ami egyébként igen lehetséges, elképzelhető (bár én nem tartom valószínűnek a fejlesztés ezen szakaszában már, főleg hogy a múltkori videó is PS3-on futott). De ettől még lehetséges, és amíg nem jön hivatalos infó róla úgy, mint a múltkor a PS3-as videónál, addig ez is egy eshetőség. Ugye általában futatthatod PC-n a készülő munkádat közvetlenül a motorból. Ergo jelenleg a fejlesztőknél van egy "PC-s" verzió. Mondjuk nekem csak Unreal Engine 3-al, CryEngine 3-al és Unity3D-vel van ismerettségem, ezeknél biztosan így működik a dolog. Először összerakod a játékod, majd utána fordítod át, amire szeretnéd. Nem tudom, hogy a RAGE milyen GUI-val és futtató eszközökkel rendelkezik, de kétlem, hogy minden egyes módosításkor és teszteléskor lefordítják az egész játékot, majd átrakják box-ra, és ps-re. Így ezek a képek PC-ről is szármázhatnak, még ha én valószínűtlennek is tartom. Csak erre akartam kilyukadni és szó sem volt másról. :K

ELADÓ: Fémeszterga (60k - olyan 60-80%-os készültségben). Anet A6 3d nyomtató upgrade cuccokkal (e3d v6 + Titan - 40k).

(#47) gyuszaa válasza kovsol (#43) üzenetére

gyuszaa
(őstag)

Csak semmi hivatalos megerősítés nincs még erről, én nem fogok várni karácsonyig emiatt.

(#48) LW válasza gyuszaa (#47) üzenetére

LW
(őstag)

Ha minimálisan követed a játékipart, akkor tudod, hogy nem kérdés a PC-re való megjelenés. Minimális energiával átportolható PC-re, mert már ~ kész van a motor hozzá.

(#49) gyuszaa válasza LW (#48) üzenetére

gyuszaa
(őstag)

Hogyne, követem én már jó ideje, fél évnél nem lesz hamarabb port.
Rockstar-ról beszélünk, ilyen az üzletpolitikájuk. Hozzátenném nincs sok olyan játék ahol ilyen komplex a környezet, fizika egy-egy adott területen, ez a portolás sem hasra ütés szerűen megy mint a többi tucat játéknál.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.