Új hozzászólás Aktív témák

  • BlackSoft

    addikt

    válasz gianni85 #22 üzenetére

    Ez a pc vs konzol kinek mi. Tehát felesleges vitatni. Részemről 60FPS alatt "dobd ki az ablakon" téma van, ugyan úgy az is, amikor a GTA IV-et először láttam PS3 alatt futni laggolva 0 élsímítással olyan csúnya textúrákkal, hogy "ilyet én is tudok csinálni" mondattal látni sem akartam többet. Tehát egy konzol 90ezerért pont olyan minőséggel viszi a játékokat, mint egy pc 90ezerért...sehogy...

    De ez az én véleményem, sokan vannak ez mellet, és sokaknak pedig megfelel a konzol. :)

    Biztosan jönni fog pc-re is, hiszen sosem jelentik be előre, és legutóbb, mikor kérdezték a feljesztőket a pc-ről, akkor nagyon csúnyán elterelték a témát, tehát sem megcáfoni, sem megerősíteni nem kívánták, ami szintén arra utal, hogy még nem szeretnék bejelenteni a pc portot.

    Ami logikus is...Ha csak konzolra lesz, akkor azt mondanák, "nem lesz pc-re", hiszen akkor többet eladnak belőle, mivel több tízezren megvennék, akik inkább így megvárják a pc-s verziót.

    ---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

Új hozzászólás Aktív témák