Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiskokó

    veterán

    Na összecsatoltam a Steam-et a GTA-val csak másodszorra működött. Beállítottam... hát nem tudom.. igyis nagyon sokat ront a minőségen... vagy én nem tudom.

    Kiváncsi vagyok ti hogy látjátok, alapból a grafikát meg hogy mennyire adja vissza a kép.
    élőben nézve nagyon jól tud kinézni szerintem a játék, főleg az én gépemhez képest..

    Elkezdtem fotózni.. nem volt jó idő, se hely se semmi nem adta magát de bezzeg amig csak fraps volt.. na toltam azért egy párat és egy kis történet kerekedett köré :D
    haha

    Hajnalodik,rossz idő van, hajóval érkeztem majd ottani autómmal próbálnék utamra kelni.

    [link]
    Erre valaki otthagyta a motorját a helim mellett,nem tudom hogy merészelte... a zárt kikötőmbe. Ezért sok fej fog hullani.

    [link]
    Kicsit morcosan de tovább álltam gondoltam elnézek vidékre, talán meglátogatok egy topless bár, kezd felkelni a nap, majd úgy gondoltam kicsit levágom az utat. Visszanézve a városra konstatáltam, hogy ez a reggel is jól indul...

    [link]
    ... kocsikázás közben a motoros behatoló viszont továbbra is bosszant amikor is kapok egy sejtelmes hívást... a kapcsolataim.
    Sajnos annyira elterelte a gondolataim, hogy a kocsim kicsit beázott.

    [link]
    Gondoltam hát ennél jobban sehogy se lehet ekúrni egy topless bározni indulást, reggelről rögtön a pián, kokainon és nőkön jár az eszem.
    utolsó elkeseredésembe fogtam magam és elmentem a Clubba golfozni egy kicsit.
    'Apuci megérkezett"

    [link]
    Ilyenkor azért úgy gondolom megérte azt a rahedli pénzt az az autó. Gyönyörű!
    Persze, hogy a "tökéletes" reggel után a Golfozás sem volt túl foganatos számomra. Ugyanis más szándékkal mentem oda.

    [link]
    A sejtelmes telefonhívás az időt és a helyet adta meg, hogy hol találom a motor tulajdonosát aki be mert jönni a kikötőmbe! Az ÉN kikötőmbe!!! Tony Montanaval senki nem BASZAKODHAT!
    Igen. Én lennék! Kezemben a város!
    Miután teljes dühömben a lábam elé hozattam a férget, a 24K arany boxerrel addig vertem az arcát amíg...
    kedvem tartotta! Ezután egy közeli szemen keresztül fejlövéssel oltottam ki életét.
    A hullát én magam tüntettem el. Üdvözöllek Vinewood-ban, s közben a felhők vérvörösre izzanak attól ami alattuk történik, a városra rátelepszik a sötét.
    Gyorsan telnek a napok, szinte már mind ugyan olyan. Úgy gondolom éjféltájt ideje hazaindulni.

    [link]
    Drágám hazajöttem! Micsoda vicc, a nőkkel és fiatal lányokkal telt házban igen csak távol állt mindenki ahhoz hogy a Drágám legyen. Ők máshogy Drágák$

    [link]
    Nők, pia, kokain, gyönyörű ház, medence, gyönyörű verda, Bordó!...mert nem látszik rajta a vér!
    Úszok egyet a medencében, majd a napágyra kifeküdtem egy jó szivarral és a legdrágább whsikymel.
    Hajnal 3, a szivar már végét járja és már 6. whiskey-nél a lányok is visszamentek aludni.
    Megint rám tört. Újra itt vagyok. A város ura vagyok, a pénz konfetti az ember élet akciós a tescoban (értsd sok embert bedaráltatok és a tesco veszi meg :U )
    De ez nem élet!

    [link]
    Hajnalodik erősen, beülök az autóba, a motor újra felduruzsol és már állok is ki. Hol lehetne nem legjobban felvidulni az embernek, ha nem Új és mocskosabb nők között valamelyik báromban!
    A Xenon begyullad, lágyan éri el fény a megfelelő színtónust, ahogy bemelegszik az izzó. A kapu nyílik, nem hagyok hátam mögött senki fontosat...

    [link]
    Már megint nem aludtam, kedvencemhez a kokainhoz nyúlok. Szippantok 1-2 nagyot és már megint hajnalodik... elindulok lassan, mámoros kábulatban egyszer csak szétesik a kép és azon eszmélek hogy az utcám végéből kocsival, hogy kerültem a kikötőmbe a hajómmal!
    Kicsit Dejavu érzésem van.

    Köszönöm ha végigolvastad bárki légy remélem egy kicsit hatott rád. Az egész onnan jött,hogy valamelyik nap egy csiterrel veszekedtem majd próbáltam átverni mire én a Sessionbe megkaptam ,hogy én vagy a GTA Tony Montanaja.
    Aztán elkezdtem ezeket a képeket sorra csinálni és csak jött magától a story.

    Remélem sikerült átvinni azt ahogy én ezt elképzeltem.
    Ha úgy gondoljátok, hogy a történet a végétől halad az elejéig úgy hogy észre sem veszed csak a végén, akkor talán sikerült jól megírnom.
    Ha sok volt bocsi

    A KÉP-ek miért nem jelennek meg? a Rios nem konvertálja le a PNG-t vagy mi ?

    [ Szerkesztve ]

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Új hozzászólás Aktív témák