Új hozzászólás Aktív témák

  • Czeky

    Arcképgyáros

    LOGOUT blog

    válasz BusinessGuy #51 üzenetére

    "azért erröl egy autós játék tesztjében amit az újságíró is szimulátorként állít be illett volna írni mert ezek a dolgok egy szimulátor gyökeres részeinek kéne legyenek 2022-ben."
    Valakinek lehet nem ezek az elvárásai... elmondtad a véleményed, oké. De ne várd el, hogy minden újságíró most arról fog cikkezni, hogy mennyire visszamaradott a játék egy része amit kb. csak egy kis százalék érint, abból is csak az elitje (lásd még: Counter Strike, nap mint nap rantelnek olyan apró dolgokról ami egy Casual-nek nem tűnik fel). Az újságírók nem csak egy genre-t játszanak nap mint nap, így ilyen extrém dolgokról való írást tessen elengedni, vagy pontosabban csökkentse számításait ily téren.
    Nameg ha a cég nem vette figyelembe, hogy ezen legyen változtatás, akkor lehet hogy nincs még igény hozzá (bármennyire érződik elavultnak és ódivatúnak, legalább retro gémerek örülhetnek :DDD) . Illetve jó dolog mások (na nem a fikázósok) véleményét is figyelembe venni, érdemes pl. Super GT videóját meglesni a játékról.

    "Ebben pont semmi fejlődés nincs."
    Hát... a Sport-hoz képest végre lett egy épkézlábabb fejlesztő rendszer, végre lehet megint alkatrészeket bizergálni, és végre visszahoztak pár régi pályát is nagy örömömre.
    Mivel számomra a vezetés és a szimuláció minősége a fejlesztőkre lett bízva, így ily téren én nem fogok véleményt nyílvánítani, ha gurul akkor már öröm bódottá. És más játékokhoz hasonlítani sem fair play (legalábbis számomra ez a fajta kritika mindig is megtévesztőnek hatott, mintha nem alma ízt várnánk egy almától, hanem körtét, mivel a körtéért vagyunk oda (tudom, rossz példa)).

    Korrekt a véleményed, de azért nem mindenki egy szimulátor guru a világon.
    De ha esetleg kiírnád a világnak a véleményed, akkor jobb lett volna Logout-on megtenni (és ezt nem sértésnek szántam, sokkal több emberhez eljutna az infó :K).

    Szerk: Látom csökkentek az indulatok, ezt öröm látni. :)

    [ Szerkesztve ]

    So you think it's really good, yeah? You should try making the bloody thing up; it's a real pain in the arse. /// Keresem a helyem a világban.

Új hozzászólás Aktív témák