Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    Sajnos választ kaptam a legfontosabb kérdésemre, legnagyobb félelmemre.

    Én nagyon tisztelem ezt a sorozatot. Sőt, minden komoly, szimulátor autós játékot. Sokat játszottam én is Assetto Corsa-val, RaceRoom-mal, még iRacinggel is. PC-n, kormánnyal.
    De ma már nincs időm, energiám, órákat gyakorolni egy-egy pálya és autó kombót. Nincs időm komolyan multiplayerezni, bajnokságokban hétről-hétre részt venni.

    Laza kikapcsolódást keresek az autós játékoktól. Engem például a Forza Horizon 5 kapcsol ki (ha autós játékhoz van kedvem). Tudtam, hogy szenzációs lesz a GT7, Yamauchi neve, egyenlő a minőséggel. Ezért egyetlen kérdés foglalkoztatott csak, hogy az egyjátékos játékmódot mennyire csinálják élvezhetővé? Mennyire csinálják tartalmasra?
    De ha jól olvasom, maradtak a régi receptnél sajnos. És bár a GT Sport-nál bővebb tartalom van itt (nem volt magasan a léc). Még mindig egy sótlan menüpont az egész (sokszor a szó szoros értelmében ("étel")menü ugye?)
    Ráadásul itt a több millió kreditbe kerülő autók megszerzése sem egyszerű, se nem túl izgalmas.

    Megértem én ha a GT széria el akarja kerülni ezeket a "bulis" elemeket. De bizonyos mértékig, szerintem elférne benne. Mondjuk egy szórakoztatóbb, változatosabb karrier mód.
    És pont ezért nem rendeltem elő ezt a részt most. Mert a Forza Horizon 5 után, tudtam, hogy ez a játék komolyabb lesz.

    Pedig ezekre a dual sense feature-ökre nagyon kíváncsi lennék, jó volt olvasni.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák