Új hozzászólás Aktív témák

  • gigaherz

    tag

    Látom elkezdett pörögni a topik. :) Csatlakoznék egy P2-vel, még október 18.-án kaptam kézhez, mivel március közepéig az USA-ban dolgozom. P1-et váltotta, mert abból nekem nagyon hiányzott az OIS. Azóta teljes megelégedéssel használom. Van hozzá 3 Home, 3 Mini, 2 Chromecast és egy Pixel Buds.

    Tokok, amiket használtam:
    - Spigen Thin Fit, még N5-höz ilyenem volt, nagyon szerettem, de ehhez a telefonhoz szerintem nem illik. Nekem nem jött be. A gombok túl mélyen vannak benne.
    - Spigen Rugged Armor: ezt használtam egészen addig, amíg a Moment meg nem jött. Kicsit nehezebbnek érződik benne a készülék, de egyébként minden oldalról megfelelő védelmet nyújt. Továbbá nagyon tetszett benne, a kiemelkedő gombok, és a recés megkülönböztetése a bekapcsoló gombnak.
    - Moment: lekerekített oldalak miatt egészen könnyű érzés a készülék ebben a tokban. Alul csak a sarkokat védi, ezért nem teljes a védelem, de nekem személy szerint nagyon bevált, mert így a kezemben kicsit lejjebb kerül az egész telefon és tökéletes rajta gépelni. Továbbá a kellemes tapintású boritással is kapcsolatba kerül közben az ember a kisujjával. :) A gombokat nehezen lehet megtalálni, és alig van valami visszajelzés a benyomásról. Ennek ellenére alább elmagyarázom miért ezt a tokot használom.

    A kamerához még beruháztam négy darab kiegészítő lencsére: Wide, Tele, Superfish és Macro. A Moment gyártja őket, minőségi termékekről van szó, így az árát is elkérik. De mivel sokat fotózom, főleg mióta kint vagyok, és DSLR kamerát nem akarok mindig magammal hurcolni, a telefonom pedig mindig kéznél van, és remek képeket készít, ezért ezek mellett döntöttem. Ahhoz, hogy ezeket lencséket pedig precízen és gyorsan fel lehessen pattintani a kamerára, a Moment tok szükséges. A négyből egyedül a Tele lencsével akadtak problémáim, miszerint elmossa a széleket, de már berendeltem egy Sirui Tele lencsét, ami a elviekben ilyen szempontból sokkal jobb. Hétfőn érkezik. :)

    Képernyővédő üvegfólia is a Spigentől van.Eelég kemény, pont olyan széles, mint az aktív kijelző, kristály tiszta és rettentő egyszerű feltenni.

    Telenoros vagyok, és azt tapasztaltam, hogy nincsen 4G/LTE, csak 3G. Valaki tapasztalt hasonlót?

    [ Szerkesztve ]

    Gránit bank ajánlókód: URWPK

Új hozzászólás Aktív témák