Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hegasus

    senior tag

    válasz ólomvarjú #11490 üzenetére

    Hát nem igazán tudom hol találni de tessék, gondolom erre gondoltál :DDD

    az teljesen természetes ha valaki azért custom romozik, mert teljes mértékben testre akarja szabni az egész felületet... :K és még néhány gyártó felületénél is jobb a custom rom, főleg amelyik a stock androidhoz hasonlít, de azt nagyon, de nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy a google, aki milliókat öl az android fejlesztésébe és optimalizálásába, és ezt a rendszert néhány fejlesztő átírja -bármennyire is tehetségesek-, de nincs elég idejük tesztelni, és ezáltal apró hibák becsúszhatnak, és ha jól tudom majdnem mindegyiknél oda is van írva hogy ez meg az nem éppen működik tökéletesen(és a rendszerben lehet beakad emiatt a hiány miatt)... hogy egy példával éljek: beállította hogy a kernelben a smooth-ság érdekében ne 50 mhz hanem 150 mhz legyen a minimum freki, ami éppen elég, hogy máris kevesebb ideig menjen a gép, de legalább soha nem akad meg.

    (#11491) MurdR: szokták ajánlani félévente egy fr-t, hogyha sokat telepítesz és törölsz, mert némelyik program hagy szemetet maga után, (például csak rádugom a telefonom a gépre és látom olyan alkalmazások mappáit is, amik már nincsenek fenn...) de ha csak most letöröltél egyetlen alkalmazást akkor nem gond.

    [ Szerkesztve ]

    Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

Új hozzászólás Aktív témák