Új hozzászólás Aktív témák

  • Simonovics

    csendes tag

    (#6268) Tejes Pite
    az én SIMem nagy, melynek perforált a széle már, hogy ha micro-s telefonba kell tenni bele lehessen pattintani (szóval már az újabbak közül való tehát tekinthető micronak). kipattintottam a nagy keretből és ezzel próbálkoztam.
    amikor a 2. verziót néztük az ASUSos sráccal neki az IPHONE-jában micro van alapban, de egy az egyben ua. volt a hiba.

    (#6271) MrPetya19
    emlékeim szerint van 5 menüpont kb.
    az első a mobilnet, vagy adat engedélyezés hálózaton át.
    a köv 3, adatbarangolásos, valami sépci adatáviteli eszköz, meg a 3G tiltásával csak 2G engedélyezés
    az utolsó a hálózat választás, de itt már regelt alapban a t-mobile-ban és látta is az összes szolgáltatót rendesen, térerő is max volt.
    mikor 2 év okostelefonhasználat után (android) elgondolkodtam, hogy be tudom e kapcsolni a mobilnetet, akkor még egy power toggles-t leszedtem, bízva, hogy hátha azon keresztül megy majd és én vagyok a béna :S, de persze nem ment...

    (#6267) roberto02
    köszi, alapban én is ezen az állásponton vagyok, de azért nem hinném, hogy agyon tesztelés nélkül ki merik dobni. pont az a funkció nem jó semmire amivel ez több mint a többi? :/

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák