Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz didro88 #23198 üzenetére

    Köszi :R

    (#23200) Polllen: Érdekes, mert volt pár olyan alkalom - amikor tudtam, hogy másnap is utazok el itthonról -, hogy a tokjából nem vettem ki rajta volt a töltőn, és még az NFS Most Wanted sem merítette, pedig az azért jobban igénybe veszi a készülék erőfrossárait, mint egy böngészés. GSam Battery Monitor PRO és a gyári beépített szerint is 100 %-on volt. A legutóbb például vagy 20 percig néztem 5.0.2-es Androidon pl azt, hogy mennyire játszható rajta, és akkor pont az USB portján keresztül lógott a töltőn. Töltő nélkül GSam Battery Monitor PRO szerint, számításigényes feladatoknál nem ritka a - 820 mA-es kijelzés sem merülésként, de ezt is a töltőnek tudnia kell.

    http://prohardver.hu/tema/re_google_nexus_7_android_4_1_alapon/hsz_16246-16246.html

    "Az, hogy 8-9 óra alatt tölt fel, az lassú."

    Nem szoktam mérni az időt, ráadásul szokásaimból fakadóan nem is nagyon érdekel, hiszen állandóan dokkolón van szinte, de a 8-9 óra akkor is relatíve, mert azt jelenti, hogy ameddig alszol éjszaka pont feltölt. Na meg nem mindegy, mennyiről tölt fel 8-9 óra alatt. Sohasem járt nálam 30% alatt a töltösségi szintje. Az is egyszer fordult elő, hogy ott körül mozgott.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák