Új hozzászólás Aktív témák

  • processzorur

    csendes tag

    Sziasztok!
    A nexusom meghót, és nem tudom, mi lelte, aki tud, kérem, segítsen!

    A tünetek, körülmények:
    Volt rootolva, volt rajta mindenféle rom, meg kernel, de visszatértem a gyári 4.4.2 állapothoz, hogy probléma nélkül frissítsem 5.0-ra. Ez sikerült. Nexushetem azonban idegesítően lassú lett. Eldöntöttem, hogy visszarakom legalább kipróbálásra a 4.1et, mert azt olvastam, hogy azzal anno nagyon szépen muzsikált. (meg amúgy is van hozzá m-kernel, azt meg szeretem) Elvileg sikerrel felrepült rá a 4.1, de utána bootoláskor a bootlogón nem jutott túl, bootanimációnak semmi nyoma. Megpróbáltam hát újraindítani a bekapcsológombbal. NA, azóta semmit sem hajlandó csinálni. Se bootképernyő, se fastboot mód... SEMMI! Ja, de: nagyon halk, magas sípoló hang tudatja, hogy működik a bekapcsológomb, "újraindul", ha sokáig nyomom, de a sípoláson túl semmi. A frissítés gyorsan, problémamentesen lezajlott, szóval az az 50% töltöttség tuti, nem mehetett ez idő alatt mélykisülésbe...

    Amit megpróbáltam:
    Két éjszakára felraktam két külön töltőre, hogy tuti, ne egy rossz töltő legyen a baja. Áramtalanítottam némi időre többször is (akksi lehúz), ellenőriztem a szalagkábeleket, valami csoda által nem mozdultak-e el, de semmi hibát nem találtam...

    Szerintetek mi történt? Egy barátom arra tippel, hogy mégis az akku adhatta meg magát...

    Előre is köszönöm, ha valaki megpróbálna segíteni...

    Hinnye!

Új hozzászólás Aktív témák