Új hozzászólás Aktív témák

  • Hegasus

    senior tag

    válasz Stauffenberg #11803 üzenetére

    ha iróniának szántad, akkor elnézést kérek :R

    én csak azt nem bírom, hogy állandóan az almával példálóznak egyesek, holott, olyan mintha a dos-t és a win7-et hasonlítanánk össze (najó enyhe túlzás, de hát na :DDD ) az egyiken szinte azt csinálsz, amit akarsz, a másikon meg semmit, ráadásul a single task-os rendszer már 2007-ben is vicc volt, nem hogy manapság. És a fogyasztásbeli különbségek is itt jelentkeznek a legjobban, ugyanis az ios, semmit nem csinál a háttérben, ergo nincs is mi merítse a háttérben a készüléket(kivéve az ios 5.1 óta ez erősen kezd megváltozni :DDD ), az androidnál meg nem a google hibája hogy trágyán megírt alkalmazások lepik el a play-t, amiknek nincs jobb dolguk mint futni a háttérben (illetve talán igen, de akkor pontosítok, nem a rendszer hibája.)

    de még egyszer bocsánat, csak az almávál való példálózásból gondoltam, hogy tettél egy kis kitérőt az android felé, és gondoltam azonnal szidod, hogy nem úgy működik ahogy az alma. :R

    természetesen volt olyan, hogy merült mint a fene a one x, és jó ha elértem az 1 órás kijelző időt, a fentebb linkelt 5 helyett, de nem hagytam annyiban, és végül elértem az 5 órás kijelző időt, és az éjszakai 1%-os merülést, de hány hajszálam hullott ki az idő alatt :DDD
    de ez inkább a htc felülete miatt volt, mert főleg egy laucher(apex) váltás segített, mert persze még csak nem is romoltam, mindent a gyári rendszeren változtattam meg, hogy kihozzam a maximumot, és szerintem(tapasztalat szerint is) a legjobb a stock android, minden szempontból.

    (#11801) ólomvarjú: nem kell törölni, csak bemész az alkalmazások/mind-be ott rámész a médiatárolóra és leállítod majd rányomsz még egy kicsit lejjebb az "adatok törlésére" utána újraindítod a gépet.

    [ Szerkesztve ]

    Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

Új hozzászólás Aktív témák