Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elmör

    senior tag

    válasz csabicsepp #18 üzenetére

    nem vagyok wow fanatikus, nix előfizum, heti 2-3 órát nyomom össz. single üzemmódban javarészt
    Most tök komolyan kérdezem, mert még életemben nem játszottam a játékkal: van értelme single-ben nyomni?
    Kicsit úgy tudom elképzelni, mint az UT sorozatot. Single-ben nem sok értelme van, max kicsit gyakorolni, de az igazi móka a multis.

    Én még nem vagyok olyan régóta játékos, mint Zsoccc, 1999-ig csak haveroknál játszottam néha-néha, aztán 2000-től már lett gépem, de akkor még nem tudtam mennyi féle játék létezik (olyan hogy RPG vagy TPS, ááá, csakis autós gamek meg Mortal Kombat :D ), így elmaradtam eléggé és csak 2003-tól nézek bele szinte mindenbe, ami kicsit is megfog, ezért nem mondhatnám, hogy annyi mindent láttam már, de azért évente játszok egy 20 játékkal tuti, aztán amelyiket érdemesnek találom végig is tolom.
    És tényleg úgy van, hogy a régi játékok megfogják az embert, nem eresztik és ezért gyakran én is előveszem a régebbi NFS-eket (főleg U2, asszen azt vagy 8-szor vittem végig) vagy amikor szinte teljesen megőrültem és vettem egy PS2-t, hogy az összes Mortal Kombatot végigtoljam. :)) Tényleg volt valami azokban a játékokban, ami a maiakban nincs meg.

    Talán lesz 1 olyan pont, amikor mégis lépnek szintet a játékosok és igény lesz az "igényesebb" játékokra is, amikor már nem lesz elég ezt azt átírni meg átnevezni, hanem tényleg lesz valami új és megragadó. Remélem. :K

    Egyéni megjegyzés: nagyon hasonlóak vagyunk Zsoccc, mert én is vezetni szeretek még kikapcsolódásként. ;] Ha nem lenne olyan drága talán kevesebbet is játszanék. :DDD

    RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

  • csabicsepp

    aktív tag

    válasz csabicsepp #18 üzenetére


    Elmör:
    Hát ez ízlés dolga, nekem bejön. Az a kis idő amit meg eltöltök előtte (relatív, nekem ez is sok, mások ennyi idő alatt még ki se mennek a fővárosból :) ) erre tökéletesen elég. Van mikor csak felfedezek és bámulom a tájat, nekem bejön ez a világ. (több mint 2 év alatt lettem lvl 63, 4-5 hónapja nem léptem szintet, csak élvezem a game-t)


    Wolverine: Némethonba kiszakadt barátom osztja meg velem az account-ját, a tört szerók tényleg nem az igaziak, kóstolónak viszont jók... :)

    Végülis elmondhatom hogy a nagy csömörömben néha akad game ami leköt és tetszik. Néha meg emulátoron nyomul az ember, de valami mintha hiányozna....így jártunk.... :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák