Új hozzászólás Aktív témák

  • TeriYaki_

    csendes újonc

    Friss élmény...

    Egy diszkontban 10k körül vásároltam, mondom milyen jó lesz Apple Pay-el, pin kódot sem kell írogatni. Fizetek, mondja a nő, hogy pakoljak-pakoljak rendben van, majd "Hé.. várjá' csak, elutasítva!", újra, elutasítva. :Y

    Kaptam sms-t, és értesítést az Apple Pay-en keresztül is, hogy instant sztornó volt a fizetésnél, de csak az első próbálkozásról, a másodikról semmi infó. Néztek rám a boltosok sürgetően, meg ilyen "mit szerencsétlenkedik itt ez a csóró" arccal, majd "kedvesen": "Még egyszer próbáljuk meg, és k****ra remélem, hogy jó lesz, mert már kinyomtattam a blokkot". A kolleginája meg, "Addig arrébb mennél, mások fizetnének...". :W

    Harmadikra, hagyományos kártyával, elfogadta szerencsére.

    Tegnap hallottam, hogy gond van a kártyás fizetésekkel, de úgy tudtam, hogy azóta rendbe hozták, meg semmilyen hivatalos infó nem ért el hozzám, ki is ment a fejemből.

    Marha ciki volt a szitu is, de a boltosok viselkedése is, tekintve, hogy általában "nagy tételben" vásárolok (a többi ügyfélhez képest), és ilyen még sosem fordult elő.

    Köszi a cikket, már azon gondolkodtam, hogy újra fel kéne vennem a bankkártyát a Walletba, mert, hogy a normál működött, csak az AP-es failelt.

    [ Szerkesztve ]

    "Nincs a világon olyan probléma, amit ne oldana meg egy csésze kávé!"

Új hozzászólás Aktív témák