Új hozzászólás Aktív témák

  • enerdzsájzer

    tag

    válasz skareb74 #554 üzenetére

    Nem csipázom az orvosokat én sem.15 év félre kezelés után egy hajszál választott el attól hogy deréktól lefelé lebénuljak. De végül csak az orvosok segítettek. Igaz ehhez az kellett hogy behordjak nekik egy fél disznót, vagy öt kacsát meg pulykát, házi pálinkát, na meg egy havi fizetésemet. :( De ezért cserébe megint ember lett belőlem. Ahhoz képest hogy a doki azzal rémisztgetett, hogy ebből derék nem lesz többé, annyi a hivatásomnak és mehetek füv-re, már kettesével veszem a lépcsőfokokat és majdnem olyan vagyok mint régen. :K

    Egyébként a fejjel lefelé lógást próbáltad már? Denevér ágy, kampós csizma?

    Ha már ilyen sérved van szerintem hiába erősíted a derekadat.Egy erősebb deréktól nem fog csak úgy visszahúzódni. Az ottmarad és rossz mozdulatra, terhelésre megint fájhat. Már nyomja az idegeket is. Azok meg minél több ideig vannak nyomás alatt, annál kisebb az esélye hogy regenerálódjanak. Aztán meg ha sikerül valahogy kikezelni magadat hetek vagy hónapok alatt, akkor ottmaradnak a sérült idegek meg a fájdalom.Akár évekig fájhat még.Vagy még tovább.

    Ha találsz valami jó kezelést, akármit, feltétlenül írj be ide.Van még egy sérvem amire figyelnem kell. :O

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák