Új hozzászólás Aktív témák

  • danan

    csendes tag

    Hogy miért csak ma kezdem a tornát? Mert az orvos most látta szükségét. Több mint két hónap kezelés és két orvos váltás után. :F Bár így bele gondolva, lehet én voltam a felelőtlen és nem figyeltem oda eléggé. Február 23.-án az első orvos mikor elmondtam,hogy fáj a combom derékig levetkőztetett és megnyomkodta a hasam, majd diagnózis: lumbágó, isiásszal, panasz: derékfájás. :F Ezután mentem egy másik reumatológushoz és 6 hét elteltével csináltak egy röntgent, ő már megtapogatta a derekam, és megvizsgált, mondta pihenjek és szedjem a gyógyszert. Majd jött a harmadik kb. 8 hét múlva aki szerintem rendesen megnézett, beutalt az ultrahangos kezelésre, MR-re, és így derült ki a sérv, május 4.-én, így kaptam egy beutalót a tornára, meg idegsebészetre és Ő monda, hogy műtétet javasol.
    Egyébként azt hiszem nem vagyok túlsúlyos, bár mostanában felszedtem 8-10 kilót. Most vagyok 70-72 között és 175 magas. A munkám sem teljesen ülő munka, a 8 órából átlagosan 2-3 órát ülök és azt sem egyfolytában. Autóm nincs és bkv-ra is csak akkor szállok, ha nagyon messze kell menni ( pl.: Blaha, Nyugati még gyalog) A munkába is gyalog megyek ami napi 40-50 perc gyaloglást jelent.

Új hozzászólás Aktív témák