Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    válasz #98593280 #247 üzenetére

    De az emberek különbözőek és most nem konkrétan rád gondolok, de a legegyszerűbb bicska alá feküdni, de hogy egy kicsit is mozogjunk, vagy egészségesebben próbáljunk élni, az már nehéz feladat, agyilag... egyeseknek.

    bocs, de bicska és a kinyílás egy tér-idő kontiinumba került ettől nálam :(

    tudod mikor jut MA műtétre az ember? 1-2-3 év után!

    én évekig szenvedtem derékfájással, míg egyszer beállt szeptemberben, mentő. haza.
    onnantól mindenféle kezelés (orvosi és gyógyember-csontkovács) míg februárban ismét mentő, kórház, morfium, anyámtyúkja, és még ez után 2 hónap volt a műtét ideje.

    rohadt nagy tévedés, akarom mondani büdos nagy hazugság és rágalom, hogy "ááá, elmegyek megműttetni" mert nagyon nincs így.
    és még örüljek, mert az OGK-ban eleve 2 éves várolistára tettek volna, nem 2 hónapra.

    szerintem Te sem olvastad el a blog bejegyzést és az összes szólást, és a kapcsolódó hasonló blogokat, de megmondod az igazat.

    nyilván, nem kell megműteni azokat, akik csak fájlalják egy kicsit, de tudnak mozogni, de sajnos azt se műtik meg időben, aki már nem tud.
    persze, minden mozgásszervi betegség megoldása a mozgás, ha elmúlt a gyulladás, de amikor a lokális lidocain+vénás izomlazító+morfium után se lehet megmozdítani az embert, akkor mit tehet?

    kicsit jobban át kellene gondolnod, amikor így leminősítesz embereket.

    nincs harag, félre ne értsd, csak elmondtam a véleményem.

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák