Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nofi

    őstag

    válasz maszi99 #7 üzenetére

    Ezzel szerintem ki is merítetted majdnem az idei év "pc only" termését ;] , bár már szállingóznak a hírek a konzolos dioról :U

    Xbox GT: nozsolt

  • nofi

    őstag

    válasz krystman #18 üzenetére

    - kanapéról pár méter távolságban a tv-től majdhogynem mindegy milyen felbontásban megy egy játék (persze monitoron is lehet tolni, de ez akkor is a nappaliba van kitalálva)
    - pont a központi szerep miatt előbb fog a haveri kör pár sör mellett fifázni, vagy éppen gears co-opot nyomni - most a kinect, guitar hero, lips, stb. partyjátékokról nem is beszélve.
    - a kényelem amit egy pc soha (még jó ideig) nem fog nyújtani. A pc-m is elviszi a battlefield 2-t, de hiába részletgazdagabb, meg mai napig jobb vagyok egér-billentyűzettel, ennek ellenére kontrollerrel játszom, mert sokkal egyszerűbb, átgondoltabb az irányítás, mint ölben nyomkodni a qwerty-t.
    - pc-re (nekem) nem éri meg játékot venni, mert elég elterjedt a digitális játékvásárlás, plusz a legtöbben a heti sorozatok mellett a játékok nagy részét is letöltik, tehát jóval nehezebb eladni egy-egy programot. A konzolos használt játék topicok pedig mai napig pörögnek (és nem a ph-ra gondolok), 2-3 ezret bukva egy játékon pedig nem esik nehezemre havonta újat venni.
    - nem utolsó sorban van pcm, mindig is volt, mert a konzol sosem a leváltásról szól, hanem egy opcionális beruházásról amit egy pc fejlesztés töredékéből meg lehet oldani. Én szeretem a játékokat, kíváncsi vagyok az újdonságokra is és mai napig a legtöbb A kategóriás játék eladási mutatók miatt konzolokra van optimalizálva elsősorban.
    - sosem volt kérdés, hogy miért és mennyivel okosabb egy pc mint egy konzol. előbbi nálam kitűnő munkaeszköz, utóbbi pedig szimplán szórakoztat.

    Xbox GT: nozsolt

  • nofi

    őstag

    válasz krystman #27 üzenetére

    Neked mi számít kukacoskodásnak, ha már ekkora mizériát csinálsz a high meg medium grafika között?
    Egyébként te mondtad "Meg soknak megfelel ahogy van most is" és szerintem itt meg is válaszoltad magadnak a kérdést. Konzoldominancia van a játékpiacon, erről nem én tehetek, de nem is zavar, hiába tudná a pcm is elfuttatni a játékokat.
    Teszek a grafikára, mert végre kezd visszaállni a régi, alázatos játékkészítés, miszerint előbb a játékmenetet, történetet csiszolják és utána jöhet a körítés. Megjelenés kérdésben pedig ez a "halott hardver" is tud minden évben meglepetéseket okozni, lásd Crysis 2 topic/hírek flame-áradata, de lesz itt még konzolos Rage (tudom, nem lesz annyira élsimított, gigafullhighendszéppixelmentes, de megírták rá és ez a programozói teljesítmény, nem a túlgépigényesített verziót összedobni két deathmatch között), meg Forza 4 is.

    Xbox GT: nozsolt

Új hozzászólás Aktív témák