Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krystman

    őstag

    válasz nofi #28 üzenetére

    Nem tudom ezzel mit mondtam rosszat, hogy egyszerűen a konzolt már ideje lenne fejleszteni. De ezt nem csak én mondom, nem rég itt volt egy hír a PH is róla, hogy 14környékén hozzák ki az új box-ot. És nem én, ha nem a MS mondta. Amit meg én mondtam kb.erre utal. Csak hát a konzolos társadalom egyből az ördögöt látja, ha valaki mást ír róla, mint hogy giga szuper jó a konzol. Majd ha kijön az új, meg új hw elemekkel, meg full HD -ba nyomja, akkor gondolom ezt sem fogja érdekelni egyik konzolos embert sem, mert jó az ami van. Ezzel a hozzáálással maradhatott volna az első Xbox is, mert az is megfelelt arra hogy valaki játszon. Egyszerűen ideje frissíteni az egész konzolt, mert eljárt felette az idő, bármennyire is meg van elégedve vele mindenki. Nem mondtam egyszer sem hogy csúnya a játék rajta, csak hogy már nem lenne rossz egy frissítés hw-eg. Azzal meg nem tudom, hogy mi a baj, ha sokkal szebb, és profibb játékok jelennek majd meg ezek után a konzolon. Az meg hogy nem high de mindegy nekem alapon, hát erre csak azt mondom, hogy majd ezt akkor mondjátok, ha majd tényleg full lesz minden, és jó lesz a régi is. De nekem is teljesen más volt úgy végig vinni egy játékot, hogy fullba volt, mert még ez is hozzátesz az élményhez egy jó játéknál. De ezen én nem rágódom, majd megtapasztaljatok, ha jön az új.

Új hozzászólás Aktív témák