Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krystman

    őstag

    Hát konzolt csak is olyan vesz PC után, aki nem tudja fejleszteni a gépet. De, akárki akármit mond, a PC után nagyon szegényes a XBOX. Nem beszélve a max 720p felbontásról, ami valjuk be, egy Full HD TV, monitoron nem valami bizalom gerjesztő. A konzolnak régen voltak nagy előnyei, de mára nagyon visszaszorult ezen a téren. Azt a minőséget amit a XBOX nyújt, ma már egy 50-60ezres gép is simán tudja, 1280x720-ba folyamatosan nyomni. Szóval nem volt rossz ez a X, de ma már egy középkategóriás gép, ami alig kerül többe mint az X, már szebb grafikát nyújt mint egy X.

  • krystman

    őstag

    válasz nofi #20 üzenetére

    Nem mondanám, hogy Pc-el nem lehetne az ágyból játszani! Ehez is lehet venni kontrollert, meg simán lehet venni rádiós bill és egeret is hozzá, és lehet nyomni nagy TV-én ugyan úgy. Plusz úgy állítod be ahogy akarod a felbontást is. Nem tudom, de én már egy 102-es TV-én simán észreveszem, hogy 720p vagy 1080p a kép. És ez nagyobb képátlónál egyre jobban kijön. Biztos jó az XBOX, de már közel sem tud akkorát dobni, mint 3-4évvel ezelőtt. Pc-hez is rengeteg olyan kiegészítés van, amivel ugyan azt a élményt nyújtja mint egy X. Lehet fényezni meg minden, de egy elavult cucc úgy ahogy van, és már az X fanatikusok is egyre jobban kezdik belátni ezt. Az meg, hogy mennyire vannak optimalizálva, én meg azt veszem észre, hogy 2-3éve elég szépen megírják PC-re is a játékokat, eddig 4870-el és X2 550-el nyomtam, és 1680x1050-ben minden maxon ment, és gond nélkül ment minden. Ha meg az X felbontásra tenném most is ami 1280x720 még mindig könnyedén elvinné, és mind a két hw manapság használtan olcsón hozzáférhető. Vannak játékok amik talán érdekelnének X-en, de azért a pár játékért nem vennék X-et. Szóval a frissítésre égető szükség lenne az XBOX-nál.

  • krystman

    őstag

    válasz bLaCkDoGoNe #24 üzenetére

    Pl mi az? Konkrétumot is írj, ne csak trágálkodj, mert azt én is tudok!

  • krystman

    őstag

    válasz FefeeX #25 üzenetére

    Nem kukacoskodás amit írok, de nekem senki sem mondja, hogy egy Full HD-és TV-én pl egy 102cm-en nem lenne jobb natívba játszani, meg DX11-es grafikával nyomni. Biztos, hogy ellehet játszani 720p-ben is, mert ellehet, nem is ezt mondom. Meg soknak megfelel ahogy van most is. De, akkor is egy 4-5éves hardverről van szó, ami már a mai helyzetben, egy frissítést megérdemelne mert annak ellenére, hogy a Pc rész hw-eg már messze túl van azon ami a konzolban van. És ebből nem azt akarom kihozni, hogy mert én maximalista meg csili vilit szeretem, de ha még mindig ezen a szinten fog mozogni a XBOX akkor a játékok nem sokat fognak fejlődeni grafikailag. Az hogy Full grafika? Hát én tudtommal az XBOX minden, csak nem full grafikát jelenít meg. A legtöbször egy médium szintű textúrákkal dolgozik ami nem egy High. Én amit eladtam hw-t, az kb. 25e ft volt, és simán mentek a legújabb játékok is 720p felbontásban. A kontrolleres dologgal meg én személy szerint úgy vagyok, hogy nem bírtam soha megszokni, pedig próbáltam PS3at is, de én ezzel nem bírok játszani. Én maradok a bill egér kombó mellett.

    [ Szerkesztve ]

  • krystman

    őstag

    válasz nofi #28 üzenetére

    Nem tudom ezzel mit mondtam rosszat, hogy egyszerűen a konzolt már ideje lenne fejleszteni. De ezt nem csak én mondom, nem rég itt volt egy hír a PH is róla, hogy 14környékén hozzák ki az új box-ot. És nem én, ha nem a MS mondta. Amit meg én mondtam kb.erre utal. Csak hát a konzolos társadalom egyből az ördögöt látja, ha valaki mást ír róla, mint hogy giga szuper jó a konzol. Majd ha kijön az új, meg új hw elemekkel, meg full HD -ba nyomja, akkor gondolom ezt sem fogja érdekelni egyik konzolos embert sem, mert jó az ami van. Ezzel a hozzáálással maradhatott volna az első Xbox is, mert az is megfelelt arra hogy valaki játszon. Egyszerűen ideje frissíteni az egész konzolt, mert eljárt felette az idő, bármennyire is meg van elégedve vele mindenki. Nem mondtam egyszer sem hogy csúnya a játék rajta, csak hogy már nem lenne rossz egy frissítés hw-eg. Azzal meg nem tudom, hogy mi a baj, ha sokkal szebb, és profibb játékok jelennek majd meg ezek után a konzolon. Az meg hogy nem high de mindegy nekem alapon, hát erre csak azt mondom, hogy majd ezt akkor mondjátok, ha majd tényleg full lesz minden, és jó lesz a régi is. De nekem is teljesen más volt úgy végig vinni egy játékot, hogy fullba volt, mert még ez is hozzátesz az élményhez egy jó játéknál. De ezen én nem rágódom, majd megtapasztaljatok, ha jön az új.

  • krystman

    őstag

    válasz bLaCkDoGoNe #29 üzenetére

    Nem kell meggyőzni, mert volt egy idő, hogy majd nem én is konzolt vettem. De én inkább azt veszem észre, hogy Te vagy felháborodva, csak nem tudom miért. Csak azt nem tudom, hogy mi a gond azzal ha valami jobb is lehetne mint ami jelenleg. Ezért támadni valamit, ez fura.

Új hozzászólás Aktív témák