Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maszi99

    őstag

    válasz nofi #9 üzenetére

    Felesleges az erők összemérése, mert akinek PC-je van rengeteg mindenre tudja használni.
    A box meg társai csak akinek játszani akar mást nem, ENNYI :C
    Igazából mindegyik szinte megjelenik a másikra, talán itt le is lehet zárni ;]
    Megértem én a másik felet is, van több haverom is aki bevallotta azért vett boxot, mert olcsóbb mint 1 pc összerakása, nem kell vele annyit pepecselni + újítgatni, praktikusabb megoldásnak tartja épp ezért.
    Úgy hogy az anyagiaktól fúj némileg a szél :R

    http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

  • krystman

    őstag

    válasz nofi #20 üzenetére

    Nem mondanám, hogy Pc-el nem lehetne az ágyból játszani! Ehez is lehet venni kontrollert, meg simán lehet venni rádiós bill és egeret is hozzá, és lehet nyomni nagy TV-én ugyan úgy. Plusz úgy állítod be ahogy akarod a felbontást is. Nem tudom, de én már egy 102-es TV-én simán észreveszem, hogy 720p vagy 1080p a kép. És ez nagyobb képátlónál egyre jobban kijön. Biztos jó az XBOX, de már közel sem tud akkorát dobni, mint 3-4évvel ezelőtt. Pc-hez is rengeteg olyan kiegészítés van, amivel ugyan azt a élményt nyújtja mint egy X. Lehet fényezni meg minden, de egy elavult cucc úgy ahogy van, és már az X fanatikusok is egyre jobban kezdik belátni ezt. Az meg, hogy mennyire vannak optimalizálva, én meg azt veszem észre, hogy 2-3éve elég szépen megírják PC-re is a játékokat, eddig 4870-el és X2 550-el nyomtam, és 1680x1050-ben minden maxon ment, és gond nélkül ment minden. Ha meg az X felbontásra tenném most is ami 1280x720 még mindig könnyedén elvinné, és mind a két hw manapság használtan olcsón hozzáférhető. Vannak játékok amik talán érdekelnének X-en, de azért a pár játékért nem vennék X-et. Szóval a frissítésre égető szükség lenne az XBOX-nál.

  • krystman

    őstag

    válasz nofi #28 üzenetére

    Nem tudom ezzel mit mondtam rosszat, hogy egyszerűen a konzolt már ideje lenne fejleszteni. De ezt nem csak én mondom, nem rég itt volt egy hír a PH is róla, hogy 14környékén hozzák ki az új box-ot. És nem én, ha nem a MS mondta. Amit meg én mondtam kb.erre utal. Csak hát a konzolos társadalom egyből az ördögöt látja, ha valaki mást ír róla, mint hogy giga szuper jó a konzol. Majd ha kijön az új, meg új hw elemekkel, meg full HD -ba nyomja, akkor gondolom ezt sem fogja érdekelni egyik konzolos embert sem, mert jó az ami van. Ezzel a hozzáálással maradhatott volna az első Xbox is, mert az is megfelelt arra hogy valaki játszon. Egyszerűen ideje frissíteni az egész konzolt, mert eljárt felette az idő, bármennyire is meg van elégedve vele mindenki. Nem mondtam egyszer sem hogy csúnya a játék rajta, csak hogy már nem lenne rossz egy frissítés hw-eg. Azzal meg nem tudom, hogy mi a baj, ha sokkal szebb, és profibb játékok jelennek majd meg ezek után a konzolon. Az meg hogy nem high de mindegy nekem alapon, hát erre csak azt mondom, hogy majd ezt akkor mondjátok, ha majd tényleg full lesz minden, és jó lesz a régi is. De nekem is teljesen más volt úgy végig vinni egy játékot, hogy fullba volt, mert még ez is hozzátesz az élményhez egy jó játéknál. De ezen én nem rágódom, majd megtapasztaljatok, ha jön az új.

Új hozzászólás Aktív témák