Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krystman

    őstag

    válasz nofi #20 üzenetére

    Nem mondanám, hogy Pc-el nem lehetne az ágyból játszani! Ehez is lehet venni kontrollert, meg simán lehet venni rádiós bill és egeret is hozzá, és lehet nyomni nagy TV-én ugyan úgy. Plusz úgy állítod be ahogy akarod a felbontást is. Nem tudom, de én már egy 102-es TV-én simán észreveszem, hogy 720p vagy 1080p a kép. És ez nagyobb képátlónál egyre jobban kijön. Biztos jó az XBOX, de már közel sem tud akkorát dobni, mint 3-4évvel ezelőtt. Pc-hez is rengeteg olyan kiegészítés van, amivel ugyan azt a élményt nyújtja mint egy X. Lehet fényezni meg minden, de egy elavult cucc úgy ahogy van, és már az X fanatikusok is egyre jobban kezdik belátni ezt. Az meg, hogy mennyire vannak optimalizálva, én meg azt veszem észre, hogy 2-3éve elég szépen megírják PC-re is a játékokat, eddig 4870-el és X2 550-el nyomtam, és 1680x1050-ben minden maxon ment, és gond nélkül ment minden. Ha meg az X felbontásra tenném most is ami 1280x720 még mindig könnyedén elvinné, és mind a két hw manapság használtan olcsón hozzáférhető. Vannak játékok amik talán érdekelnének X-en, de azért a pár játékért nem vennék X-et. Szóval a frissítésre égető szükség lenne az XBOX-nál.

Új hozzászólás Aktív témák