Új hozzászólás Aktív témák

  • IO.sys

    őstag

    válasz hcl #697 üzenetére

    @IO.sys : Akkor csak simán alkalmatlan? :D

    Neeem, az olyan csak nem ért hozzá és csendben van. Ez egy igazi real idióta, de amikor nagyon unatkozik, bármiből pimpel dedikált linuxos játékgépet. 0 informatikai tapasztalata van, illetve már túrta mellettem két évet az orrát, ezt valahogy úgy élte meg, hogy már rendszeresen kiigazít szakmai kérdésekben.
    Legutóbb az volt a baja, hogy az új szekrényes nagyszerver mellé miért tesszük vissza a régi "ótvar" gépeket, hát milyen csúnya, ő azt hitte, meg amúgy mindenki (brühü), hogy mostantól csak az új lesz, és mennyi lesz bent a hely. Egy olyan szerverszobában, ahová néha mi megyünk be, vagyis én, neki ott nincs érdekes. Nem tudom, miért számít bele adatbiztonsági és egyéb ilyen kérdésekbe, hogy ki mit hitt. Az, hogy a régi szerverek többségébe nem kevés munkát fektettem (fogalma sincs a szoftverekről se), abszolút huszadrangú számára, az meg pláne, hogy az (itt nem írhatom le, milyen durva) adatbázisok mentéseit azok az ótvar gépek végzik. És emellé diszgráfiás. :D Szóval én ezek után nagyon örülnék egy simán alkalmatlannak is.

    凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

Új hozzászólás Aktív témák