Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz nyisziati #5909 üzenetére

    Sajnos a törvények miatt megtehetik ezt velünk :(

    A hátad mögött kijelentettekkel én is jártam hasonlóan. Egyszer táppénzen voltam otthon (egyébként részben munkahelyi balesetet rá lehetett volna húzni, nem de akart az ember ezzel vacakolni, mert ott kéne dolgozni még egy darabig jeligével csendben nyög) amikor is pár nap után felhív a cég HR-ese reggel 5(!) órakor, hogy amennyiben a mai nap nem megyek be dolgozni, és adok le nekik egy táppénzes papírt, ő november 5-el kijelent (vagyis mielőtt táppénzre mentem már azelőtt). Na bementem, lehúztam a napot, meló után go orvoshoz, papírt megszereztem, visszarohantam vele, aznap zárásra bőven le volt adva a papír.
    Másnap bementem 1 órát melóztam, mikor jött a közvetlen főnököm, hogy november 5-től ki vagyok jelentve és távozzak. Majd hozzátette ha a táppénz köv hónapban nem jönne akkor jöjjek vissza. Ezen gyanút foghattam volna, hogy volt már ilyen ...
    Persze táppénz nem jött. Visszamentem decemberben, jajj karácsony stb.
    januárban visszamentem, akkor közölték h az engem alkalmazó cég jogutód nélkül megszűnt. Közben annyit megtudtam az OEPtől, hogy papíron sosem voltam táppénzen ...
    Már bánom h nem mentem munkaügyi bíróságra.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák