Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz hcl #349 üzenetére

    jaja, ezt én is így gondolom, de ők meg szerintem úgy, hogy még nekem tesznek szívességet azért, mert átjöhetek megcsinálni. Csak hát ugye mi hasznom abból, hogy engem hívnak ha ezen én nem keresek???
    És nem érdekel, (pl itt a konkrét esetben) hogy 500ft-os órabéren áll a gyárban a szalag melleztt, mert a boltban semérdekel senkit az én órabéérem mikor fizetni kell, nem mellesleg ennek új nagy TV, meg Xbox, meg szép lakás, megegy SUV az udvaron volt a körítés (nyilván mindenen a maximális hitel), szóval úgy tűnt, hogy nem kenyérre kell neki. (Ráadásul gyanús, hogy kamu volt mert nem sokkal késbőbb hallottam h amúgy virágboltjuk van a közeli városban).
    Azért én megszoktam nézni azt is, hogy mikor megyek valakihez, hogy milyen körülmények között él, és igyekszem az árakat is ahhoz igazítani. Ha pl azt látom, hogy van minden meg jól él, akkor vastagabban fog a ceruza (amelyik pedig ezt kifelé vetíti és mindene hitelből van, az meg legyen annyira ember h velem is nagylelkű) ahol meg látrom h esetleg a másnapi kenyeret vonom el tőle, ott meg szerény vagyok, esetéleg én magam ajánlom fel a részletfizetés lehetőségét. Mondjuk ingyen itt sem dolgozom, mert sajnos jártam úgy, hogy csórók szálltak rám, és hívogatni telefonon tudtak, de onnantól természetes volt, hogy mindent (is) ingyen.
    Ami meg tényleg kiakaszt (de már írtam is) amikor egyszer megcsinálom a gépet, kifizetik az általam kért árat, és azt gondolják, hogy akkor innentől jár hozzá az élethosszig tartó ingyenes support. Mostmár azt fogom csinálni, hogy megmondom, hogy havi support vételezése lehetséges, mondjuk az általam kért ár mellé lerak egy 20 ezrest, és akkor 30 napig jövök neki ingyen amint tudok ha valami kínja van. Amint tudok... nem azonnal. (bár ebbe szvsz senki sem fog belemenni).

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák