Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz Ferrari fan #28027 üzenetére

    Na igen, de... Ha barmi van, ami miatt ujra ra kell keresni, akkor minden egyes hirdetesnel megnezed, hogy amugy az konyvjelzozve van-e? Baromi kenyelmetlen az egesz. En ugy szoktam, hogy kulon ablakban vannak tabokon, oda huzgalom at, es akkor ket monitoron ossze tudom nezni, hogy xy hirdetest lattam-e mar, de meg nekem is faraszto, pedig egy ideje nem aprozok sokat, gyakorlatilag evente 1-2 alkalommal hasznalom maximum. Ha tobbet hasznalnam, siman lehet, hogy en is eljutnek arra a bizonyos pontra, hogy baszok ra, inkabb megnyomogatom a gombot es kesz, ugy legalabb latom mi van. Teljesen agyhalott dolog, hogy ez az egyetlen olyan modja platformon belul a listakeszitesnek, aminek a hatasa a listaban is latszik, de ez van. Kalap szar az egesz, mint kb minden, ami facebook, de kb megkerulhetetlen.

    hcl: Igen, pontosan. Ahogy a marketplace most kinez, az eppenhogy egy mvp, egy talan 1.0, de jobb helyeken inkabb open beta. :K

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák